Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hálózsákban alszik a...

Akinek hálózsákban alszik a babája tudna válaszolni? Bejött nektek a hálózsák? Nem tekeredik nagyon bele ha mocorog?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 és fél hónapos. Eddig takaróval aludt de már mozog álmában. Van amikor teljesen elkúszik és megfordul az ágyban. Ilyenkor a takaró is teljesen lecsúszik róla és félek, hogy megfázik. Ezért gondoltam, hogy veszek neki hálózsákot. De nem tudom, hogy az nem tekeredik e össze vissza rajta így.

2020. máj. 11. 10:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szobatisztaságig hálózsákban aludt a fiam (2 év 3 hónap) soha nem volt gondunk vele. A takaróval annál inkább. Egy fordulattal takarózik ki és csak elvétve húzza vissza magára. Most hogy meleg van nem olyan nagy baj, de ha hűvösebb az idő hajnalban fázik.
2020. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszt. Nalunk 25-26 fok van mostanaban. Panel igy sajnos nem tudom szabalyozni :/ trikos body van rajta es pizsama ami nadrag es hosszu ujju felso. Zoknit nem adok ra. Lehet soknak tunik de ejjel van, hogy felkelek mert mocorog. Olyankor mar nincs rajta takaro es a tarkoja hideg szokott lenni. Ezert gondoltam a halozsakot. Az aldiban most lehet kapni. Arra gondoltam olyan veszek neki. 68-69 cm kb a baba. Szerintetek a 74-est vegyem vagy nagyobbat? Koszi!!
2020. máj. 11. 12:44
 13/24 A kérdező kommentje:
Ja es majus vegen koltozunk uj lakasba. Ott nem tudom elore hany fok lesz de ilyen meleg biztos nem. Meg ott van legkondi is ha le kellene futeni a lakast (persze csak ha a baba nincs a helyisegben :) ) igy szerintem ott majd elviselni a halozsakot ha melegebb lesz akkor is.
2020. máj. 11. 12:45
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a 80-asat vedd, hálózsákból nem baj ha nagyobb, sőt jobban elfér benne.
2020. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 hónapos és már hálózsákban altatom pár hete, mert mindent megfog és bevesz a szájába, így egyszer azt láttam hogy a fején van az egész takaró. Megijedtem többet nem is takartam be csak ha nappal alszik és látom.

Nem tekeredik be, van hosszú ujjú vastagabb is, vagy vékony nyári. Egyszer kijott a lábfeje a két patent között de Visszadugtam 😀

2020. máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok... Vegyél nagyobbat.

Nekem 68 centis babámra 74es hálózsákot vettem, van még hely benne de kényelmes neki. Így nem kell havonta újat venni, 🤣

Ebből nem baj ha nagyobb.

2020. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
25-26 fok?? bőven elég egy body. De természetesen babája válogatja, de nagyon nem jó, ha túlmelegedik! öltöztesd úgy, ahogy te öltözöl...
2020. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 5 hónapos,nekunk nem vált be a hálózság.Hosszú újju bodyba alszik és zokniba.Egész éjjel takargatjuk.
2020. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Koszi akkor a nagyobbat veszem :)

Kedves utolso. Tudom, hogy nagyon meleg de ahogy irtam ejjel ha nincs rajta takaro hideg a tarkoja. Nappal rovid ujjuban van de ugye akkor mozog.

2020. máj. 11. 13:44
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Tipegő hálózsák🤗
2020. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!