Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hálózsákban alszik a...

Akinek hálózsákban alszik a babája tudna válaszolni? Bejött nektek a hálózsák? Nem tekeredik nagyon bele ha mocorog?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 és fél hónapos. Eddig takaróval aludt de már mozog álmában. Van amikor teljesen elkúszik és megfordul az ágyban. Ilyenkor a takaró is teljesen lecsúszik róla és félek, hogy megfázik. Ezért gondoltam, hogy veszek neki hálózsákot. De nem tudom, hogy az nem tekeredik e össze vissza rajta így.

2020. máj. 11. 10:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hálózsákban alszik az újszülött babám is és a két évesem is



ha megfelelő méretű hálózsákot leszel akkor nem fog beletekeredni (nyilván egy számmal nagyobb simán lehet)

2020. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
57 cm a babám, 70 es a hálózsák
2020. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Sima hálózsákot nem -bírták, kb 14 honapos koruktol alszanak tipegő hálózsákban. Szeretik nagyon, addig keltek, mert kitakaroztak, utana nem fáztak.
2020. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
igy jottek egymas utan a meretek: 70 cm, 90 cm, 110 cm. A 70es nyilvan kicsi igy a 90est vettem meg. Hat ranezesre eleg hosszu 😅 Kimostam, holnap majd kiprobaljuk☺️ A tipegos halozsakot is neztem. Ha ez bejon akkor ha nagyobb lesz beruhazunk egy olyanra.
2020. máj. 11. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!