Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici gyerek mellett hogy...

Pici gyerek mellett hogy tudtok a háztartást is vezetni?

Figyelt kérdés
Amikor alszik, akkor porszívózni nem lehet, meg akkor ugye én is alszok vele együtt. Amikor meg fent van, akkor sír, ha nem vagyok ott vele, a hurcitól meg fáj a hátam, akármit csinálok. Próbáltam már többet is a csatosból is meg abból a másikból is ami úgy néz ki, mint egy póló. Mindegyiktől fáj a derekam, ha meg a csatossal hátrakötöm, akkor a vállam is fáj. De a háztartás az szalad. Hogy kellene csinálni? Meg hogy kellene beosztanom az időt meg az erőm, hogy legyen a takarításra és a gyerekre éjszaka?
2020. aug. 8. 10:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Őő de. Ő ennyit aludt nappal. Ebbe semmi túlzás nincs. És nem volt csak úgy el se hordozóban se ágyban sehol. Én kellettem neki. Egyedül a kendő hozott kis könnyebbséget
2020. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
97%

Amikor a férjem hazaért átvette a babát és akkor tettem rendet. Szombatonként átjött vagy anyós vagy anya és vigyáztak a picire amíg nagy takarítást csináltam. Főzni 2 napra főztem szintén mikor a férjem hazaért.

Ahogy anyósom mondta mindent meg lehet csinálni egy gyerek mellett! Majd hozzá tette hogy ha olyan mint az első gyereke volt, hogy ahova letette ott maradt egy hang nélkül 🤣 Persze aztán beismerte hogy az én lányom 5 emberes baba 🤣

Tehát nekem segítség nélkül nem ment volna. (Minden tiszteletem az egyedülálló anyukáké!)

De ez nem volt így nehéz viszont amikor elkezdett mászni onnantól kezdve nem volt megállás. Nem volt el senkivel még a saját apjával sem. Na az volt a kemény dió és vagy 1 évig ez volt.


Kitartást kérdező!

2020. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
73%
Őszintén ? Sehogy 😅 hétköznap az alap dolgokat csinálom meg. Söprés, ami elöl van elrakom , egy két adagot mosok, ha kell akkor valami max 30 perces kaját összedobok , kosz végülis így nincsen, aztán szombaton mikor itthon van a férjem is, akkor rendes nagy takarítás van, előre főzünk egész hétvégén , szerdáig kitart a kaja kb. Ja , és szerezz be egy Adamo hintát, az olyan nekem mint a 3. kezem. Tök sokat el van benne a babám , segít megnyugtatni vagy akar elaltatni is.
2020. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!