Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák és apukák! Milyen...

Anyukák és apukák! Milyen nemű babára vágytatok? És amikor az lett, amit szerettél volna, akkor mit éreztél? És amikor nem az lett, akkor mit éreztél?

Figyelt kérdés
Tudom, csak egészséges legyen, az a lényeg, de azért mindenkinek van egy vágya, és mindenki titkon vagy nem titkon reménykedik abban, hogy az lesz, vagy csak szimplán arra vágyik, azt tudná elképzelni magának.
2020. aug. 13. 21:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiúra és egy lányra vágytunk. Pont fordítva jöttek. Az első babánál éreztem, hogy lány lesz. Most is megéreztem a fiút. Valamiért összepakoltam a gardróbból a lány ruhákat az ultrahang előtt, mondom úgyis fiú lesz. És bejött. Örültünk neki mindkettőnél.
2020. aug. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Három fiúra vágytam (magam előtt is titkolva, mert hát "csak egészséges legyen", ugye), és megadatott...


Az első kettő ikrek. Amikor kiderült, hogy ketten jönnek, és hogy fiúk, vettem egy világoskék meg sötétkék rugit, kitettem az ágyra, és csak néztem őket boldogan.

Amikor öcsinél kiderült, hogy ő is fiú, örömöt és megkönnyebbülést éreztem! Sikerült! :)

A férjem szerintem akart volna lányt is köztük, de nem láttam rajta csalódottságot. Boldog a fiúkkal ő is.

2020. aug. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, én mindig, de kislánykorom óta arra vágytam, hogy lányom legyen. Ehhez képest kb az első orvosi vizsgálat óta, amikor megpillantottam a képernyőn, csak fiúként tudtam rágondolni. És ki is derült, hogy fiú! Nem tudom, nem hiszek az ilyen megérzéses dolgokban, de tényleg nagyon érdekes. Nagyon örülök neki, nincs hiányérzetem, ami szintén fura, mert azt hittem korábban, hogy ha majd terhes leszek és kiderül, hogy fiú, össze fogok omlani. De egyáltalán nem. Biztos a hormonok.
2020. aug. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Végig a terhesség alatt csak fiúként gondoltam a babámra (már elötte is fiús anyának láttam magam). Lány nevek nem is jutottak eszembe. Fiú lett. Ráadásul szöke, kékszemû...
2020. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!