Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire kell, hogy adjon...

Mennyire kell, hogy adjon magára egy kisbabás anyuka? Kell a smink? Csinos ruhák?

Figyelt kérdés
Kicsi félek, hogy én is el fogom hagyni magam, mint ahogy néha látom más anyukákon. Most 6 hós a kicsim. Én azért 99%-ban teszek sminket, ha utcára megyünk. Igyekszem csinos ruhákba öltözni, ha a babám összeken, kimosom, ezért nem veszek fel rosszabb darabokat, melegítőt soha.
2010. aug. 10. 20:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
33%

20:54/56-ossal értek egyet.Én legalábbis hasonlóan öltözködöm,és járok-kelek:-) Játszóra még nem járunk,mert 2 hónapos a kisasszony.(És már sem,mert a fiam meg 13 éves:-P)


A szememet,szempillámat mindig festem,járok pedikűröshöz,meg fodrászhoz,a ruházkodásban pedig a kényelem az első szempont,de van egy csomó csini és kényelmes ruhám a melegítőn kívül is.


Szóval a válaszom,h mindenképpen maradj csinos,és figyelj magadra.Ha az ember kicsit elengedi magát,már elég nehéz lehet visszakapaszkodni....

2010. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Farmer mini valami mintás feliratos poloval, zsebes halásznadrág pólóval, csini papucs vagy balerina cipellő! Divatosan öltözködöm.

Kis szempillaspirál, ha hajat mosok reggel beszárítom kivasalom, másnap összefogom. 17 hónapos lányom, homokozni nem szeret, de néha belemegyünk, követem mindenfelé. Nekem ez kényelem, így érzem magam jól!

2010. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
72%

Jé, írt ide a szomszédom, az én gyerekem ruhái is foltosak és gyakran maszatosak is, a múltkori eső után azt hittem nem is az én gyerekeim csak a két kék szeme villogott a kosz alól. És még le is fényképeztem.

Ja és mivel egyébként sem sminkeltem soha, nem kezdtem el csak azért, hogy ne legyek slampos. És gyakram vagyok én is foltos meg maszatos, mert leülök a sóderbe dömperezni meg a homokozóba homokozni és ezt nem csinosba teszem. és mászok velük a fűben meg koszos bunkerekben. Vessetek meg, de még élvezem is. Én igénytelen.

2010. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
83%
Ja és akár mehetne is a férjem (egy egy nehéz nap után), de nem megy. Szeret, maszatosan, striákkal a hasamon, slamposan, lehányva, az ágyba este beesve és még amikor egy hétig a kórházban voltunk a gyerekemmel, aki ROTA vírust kapott 3 napig folyamatosan infuzión volt és 40 fokos láza volt, azért nem tudtam elmenni egy másik folyosón lévő az egész osztálynak közös 1 db zuhanyzóba, majd úgy gondoltam egy napot már kibírok az otthoni zuhanyig. És akkor is, úgy is szeretett. Mit tegyek? Ilyen pasit fogtam ki.
2010. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
11%
Térjünk rá vissza pár év múlva, hogy milyen hapsit fogtál. Bár, ha olyan, mint te, akkor megtaláltátok egymást:)))
2010. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Nálam így alakul:

Fodrászhoz nem járok, mert hosszú hajam van és változatosan tudom viselni. Kozmetikushoz nem járok, mert nem problémás az arcbőröm, a szőrtelenítést meg megoldom magam.

Pedikűrre és manikűrre havonta 1-2-szer megyek.

Nem vagyok vékony, legalább 10 kg rajtam van szülés óta...

(172 cm és 72 kg)

De igyekszem szépen öltözni, igényes ruhákat viselni. Sminket teszek, ha megyünk valahová, de csak szolidat.

Nem tartom magam "top anyukának", de elhanyagoltnak sem.

2010. aug. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
60%

Igen olyan, mint én. Nem öltönyben szokott mondjuk autót szerelni, hanem munkásruhában. úgyhogy láttam már őt is koszosan, izzadtan, olajfoltos ruhában sőt szakadtban is, mert rendszeresen elszaggatja a munkásruháit.

(Egyébként nem azt mondtam, mindig ilyen vagyok, de nem kérem meg a páromat, ha rámborítanak valamit a gyerekek vagy megjövünk a játszótérről, csukja be a szemét nehogy koszos ruhában meglásson, mint mondjuk tette azt Psota Irén, aki reggel kiosont az ágyból sminkelt és úgy feküdt a férje mellé- és mégis elhagyta a pasi)


Ja és egyébként erről mindig a szegény Liptai Klaudia jut eszembe. Aki szintén nagyon adott magára, a férje nem mehetett be a szülésre, nem hordott otthon melegitőt stb stb És kinek csinált a férje gyereket? Na kinek? Az igénytelen szomszédnőnek, akinek bent volt a szülésén. és halkan kérdem, kivel él azóta is együtt? Míg Liptai mellől már 2 pasi is kipotyogott, pedig annyi idős a gyereke mint az enyém.

Ja meg a Mónika aki könyvet is írt erről, de a kapcsolata már a könyv kiadását sem érte meg.

2010. aug. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem szoktam magam festeni,soha nem állt jól...de rúzst használok, nem rikítót..A hajam félhosszú, összekötöm, vagy kiengedem, fodrász vágja 2-3 havonta.Szeretek csinosan öltözködni, de kényelmesen-rengeteget sétálunk-kisifam 6 hónapos-lányom 14 lesz-ugyanazokat a ruhákat hordom, mint terhességem előtt, szerencsére a méretem ugyanaz...mivel nagyon magas vagyok, magassarkút soha nem viseltem.Fülbevalókat szoktam hordani, egyelőre,később le fogomrakni...a játszótérre biztos, hogy farmerba, melegítőbe fogok járni, de szakadtba, foltosba nemfogok elindulni.Hogy aztán milyen állapotban keveredek majd onnan haza, hát azt nem tudom.Én itt errefelé, Bp.belváros, nem igazán kátok elhanyagolt, slampos anyukákat, ne haragudjatok! Lehet, hogy nem Loreal-reklámok, nincsenek kifestve, de szerintem mindegyik tiszta rendes anya...
2010. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
kátok= látok, és sok szót egybeírtam, bocsánat, siettem...
2010. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
higyétek el egy tiszta és ápolt kényelmes melegitö és polo is lehet igényes sexi a párunknek meg a gyerek után elvileg mi vagunk a legszebbek
2010. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!