Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Fórumozók! Többemberes...

Kedves Fórumozók! Többemberes babával kapcsolatban mit tennétek, mit tanácsoltok (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

7 hónapos kislányom egy percet nem játszik egyedül, már csak a távozásom szándékára is sírni kezd, együtt még úgy ahogy elvan velem.

Néha próbálna kúszni, de nem sikerül neki, olyankor rettenetesen bedühödik és sír...

Onnan gondolom, hogy a fogzáson kívül más zavaró tényező (éhes, pisis, kakis, fázna, melege lenne) nincs, mert ha felveszem, és sétálunk a házban, elhallgat a sírás.

Teljesen tehetetlen, tanácstalan vagyok. Van neki mindene: babatornázó, játszószőnyeg, Adamo hinta, klassz játékok. Semmi se jó.

Begolyózok teljesen. Úgy el vagyok keseredve, nagyon kitartó próbálok lenni, de legszívesebben csak bőgnék én is egész nap :( :(


2021. jan. 11. 10:07
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

30 majdnem 2 éves korig hordoztam. Ez ilyenkor nem azt jelenti hogy egész nap az anyán van a gyerek mint egy újszülött. Hanem a gyerkőc a testkontaktból feltöltődik lelkileg és aztán jelzi is hogy elég volt, "megy a dolgára".

Még a majdnem két évesemnek is megnyugvás volt egy hisztis napon, vagy egy rosszul ébredés után ha fél órára felcsatoltam. Odabújt megnyugodott és mikor erőre kapott akkor jelezte hogy menne, és kész.

2 éves múlt, már csak azért nem csatolom fel mert már nem kell neki ilyen hosszú töltődés. De már 4 hónaposan is jelezte ha elég volt belőlem. Pedig igazi anyamatrica volt mindigis. De a hordozás későbbi életszakaszokban már nem azt jelenti hogy egész nap anyára van kötve

2021. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Ahogy 31 mondja. Nem egész nap van felkötve. Amíg igényli, alszik vagy anyuka csinálja a dolgát. Én addig hordoztam többet míg nem járt. 10 hósan kezdett járni uh nem gondolom, hogy akadályozta volna a hordozás
2021. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Értem, köszi a felvilágosítást :) (#30)
2021. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!