Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz, hogy egy gyerekkel...

Igaz, hogy egy gyerekkel egyre nehezebb minden?

Figyelt kérdés
6 hos mult a babam. Eleinte mindenki azt mondta egyre konnyebb lesz most meg mar kapom hogy fu egyre nehezebb nemsokara menni fog meg kisgyerek kis gond nagy gyerek nagy gond, majd visszasirom a babakorat stb. Miert kamuzik mindenki az elejen hogy egyre konnyebb lesz ha ez nem igaz?
2021. márc. 10. 17:42
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
62%
Van akinek csak azért kell a gyerek,hogy állandóan panaszkodhasson,tökmindegy mennyi idős ,az ilyennek mindig kín lesz az egész élet .
2021. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
80%

Másfél évesem még mindig kel éjjel. 2szet minimum. Most fogzik uh olyan 5-6szor. Rengeteg figyelmet igényel és már elkezdődött nála a dackorszak is. Bölcsis lesz 2 évesen. Munka után mehetek majd a bölcsibe aztán házimunka+ gyerek. Biztos könnyű lesz.

Nem akarok én sem belehalni a gyereknevelésbe. Puszta tény, hogy még a hasfájással is könnyebb volt sokszor. 🤷

2021. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk volt, születés után hirtelen nehéz lesz, aztán ugy 3-6 hónapig könnyű, aztán jön a fogzás meg a mászás, járás és hulla fáradtan kapkodsz csak aztán kis nyugi és ott is a dac korszak. Az eltart évekig de szerencsere hullámzó, aztán kis szünet. Utána a gyerek temperamentumától függő hogy boldog béke idők jönnek vagy egy rosszcsont az illető. Kiskamasz kor jó korán beköszönt, kamasz korig meg nagyon szeresd meg mert ha addig nem tetted akkor ott egy kanál vízben megfojtod. Nyilván humor de gyerek, szulo és helyzet függő mindem
2021. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

De bírom, hogy ha valaki le meri írni, hogy nem minden pillanat rózsaszín csillámos póniló puki, akkor az már szenved, mártír, szaranya, bele akar halni..... Stb

Pont az ilyen miatt léptem ki minden anyukás csoportból.

2021. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
83%
14 egyet értek. En egy percig se éreztem nehéznek vagy tehernek eddig, de minden gyerek és anya más. Mi a fiammal rendkívül kompatibilisek vagyunk eddig- egy éves múlt, most kezdte a hisztit de az se zavar. De látom en is a környezetemben, hogy ez nem mindig alakul így. És szerintem mindenkinek joga van ezt kimondani anélkül hogy lenéznék ezért. De azért ijesztgetni se kell mindenkit szerintem. Minden eset más. En pl utaltam terhes lenni pedig van aki szerint az a csillamponi fing tejszínhabbal. Kinek hogy 🤷🏼‍♀️
2021. márc. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
81%
#14 nem azzal van a baj,hogyha valaki leírja,hogy nem csak könnyű része van a gyereknevelésnek. A kérdező itt arról az embertípusról ír,akinek a szájából semmi más nem ömlik,csak a végtelen negativitás .Vannak akik ezt élvezik,traktálni másokat azzal hogy na,majd meglátod ,meg addig örülj .. őszintén ,én rosszul vagyok ezektől ,amikor valaki állandóan kínlódik,és neked is hasonló szépeket kíván ,más témája nincs ,na ez baromi fárasztó ...
2021. márc. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem könnyebb vagy nehezebb, csak mások a nehézségek. Ami az elején nehéz volt, abba belejössz/hozzászoksz/elmúlik, és lesz helyette más, ami nehézséget okoz. De ugyanúgy minden korszaknak megvannak a maga előnyei is és szépségei. Pl egy nagyobb gyereknél már teljesen mások a problémák, mint egy újszülöttnél, de cserébe vele jókat lehet már mókázni, beszélgetni, játszani, több programlehetőséged van, amit akár ő is élvezhet.
2021. márc. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy ezt azért mondják, mert amikor 15 éves korában azon töröd a fejed, hogy hány évet kaphat a gyerek kábítószerbirtoklásért, és hogy az abortusz rosszabb-e, vagy ha elmész a gyerek helyett GYES-re, na akkor eszedbe jut, hogy 14 éve azon problémáztál, hogy miért nem eszi meg a sütőtökpürét, és kínodban röhögsz.
2021. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Derjaderja ***** válasza:
66%

Nekem áldás volt, hogy elkezdett beszélni és aztán járni. Kb 9 hónapos korától szinte minden hónap könnyebb, most 26 hónapos.

A davkorszak belobbanása es a tesó születése volt a lányom szempontjából átmenetileg nehezebb.

2021. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
41%
#18 Azért ez egy elég kirívó eset. Ha ilyen problémái vannak valakinek, akkor 15 éve nagyon nem a sütőtökpürén kellett volna gondolkodnia.
2021. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!