Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány órát vigyáz más a kicsire...

Hány órát vigyáz más a kicsire egy héten nálatok?

Figyelt kérdés
A kislányom mellett semmilyen házimunkát nem lehet végezni, mert sír, bömböl, ha nem vele foglalkozom. Cicin alszik el, és nem tudok kiszökni mellőle, mert egyből felebred, tehát ha alszik, akkor sem tudok semmit csinálni. A családom messzebb lakik. Heti 1-2szer jönnek. Ilyenkor vigyáznak a babára, míg én takarítok. Az anyósom a közelben lakik, és vasárnaponként egy pár órára ott szoktuk hagyni a babát, hogy kettesben tudjunk lenni a párommal es tudjak takarítani. A párom két hét szabin volt, és kicsit többet bíztuk anyósra a babát, hogy tudjunk itthoni dolgokat csinálni. És ma már kaptunk megjegyzéseket a sogoromtol. Volt olyan, hogy a párom délutános volt, anyos délelőttös,akkor pl egy hétig nem is találkozott a babával. Akkor az volt a baj. Meg az a probléma még, hogy a keresztelő utáni evészet anyosomeknal lesz, mert egyszerűen a baba mellett én nem tudok ennyi embert vendégül látni, viszont látom hogy ez anyósomnak nem tetszik. A férjemre sajnos nem számíthatok. A házimunkaban nem segít, teljesen ki kell szolgálnom. A babára csak úgy vigyáz, ha mellé rakom az ágyban. Az ágyban eljatszik vele, de ha sír a baba, akkor nem áll fel, hogy sétáljon vele pl.

2021. máj. 14. 00:00
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok vallásos. A férjem akarja a keresztelőt. Mondtam, hogy nem tudom bevallalni az utána lévő vendeglatast. Az anyukaja felajanlotta, hogy lehet náluk, de tegnap tett már erre celzast.
2021. máj. 14. 10:58
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
És a férjedet hogy próbálod rá bírni hogy kivegye a részét a családi feladatokból? És ő mit mond erre?
2021. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem azt gondolni, hogy csak egy ügyes troll vagy. :)
2021. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
75%
Hu, nem irigyellek kerdezo :( fiam 6 hos, rendszeresen talalkozik a nagyszulokkel, anyum is hetente, ket hetente ha epp nem melozik feljon s dajkal, kiviszi.. Masik nagyi szinten aktiv... Apara is ra tudom bizni, hetvegen mindig kiviszi a haloszobabol, hogy en aludhassak... Eteti, egyutt furdetjuk, sterilizal, jatszik vele, tisztaba teszi, szoval teljesen mindenre kepes, amire en... Altatas ritkan sikerul neki, de sokszor ejjel is felkel, mert nem jo alvo a fink, volt, hogy orankent ebredt es mar kivoltam, pedig a ferjem rengeteg melozik es utazik rendszeresen, de meg sem hagyott magamra. Minden anyanak ilyen ferjet kivanok, sajnalom, hogy a tied ekkora here. En a fiam direkt szoktatom a nagyszulokhoz, en is hasonlokepp voltam es imadtam nyaralni, jo a kapcsolat a nagyszulokkel. Pl holnap ferjemmel vasarolni megyunk, anyosommal lesz kb 3 orat. Ettol tobb idore nem hagytam meg massal, lyenkor rendszerint alszik egyebkent.
2021. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Itta férj a probléma, de nagyon nagy.
2021. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!