Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Buta kérdés lesz😅 attól félek...

Buta kérdés lesz😅 attól félek hogyha megszületik a babám és a kórházban leszünk pár nap..csak sírni meg sírni fog...valaki csak fog segíteni nem?

Figyelt kérdés
2021. szept. 19. 13:11
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Bizony kérdezz nyugodtan mert maguktol nem mutatják meg. Én a köldökcsonk ápolást kértem hogy mutassák meg, illetve hogy mennyi krém kell a popora.

Kérdezz kérj segítséget

2021. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is másfél órát kellett sétálni fel-alá az ordító gyerekemmel kb 12 órával császár után, mert még nem volt tejem. Be nem jött volna. De bezzeg akkor, amikor már 10 perce csendben volt, akkor bedugta a fejét az ajtón, hogy akkor nálunk minden rendben.
2021. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Hat az en lanyom tegnap szuletett es egyfolytaban fent van es cicin log 😁elsoszulottemet meg ugy kellett keltegetni a korhazban, hogy egyen 🤷🏻‍♀️ Most a babat ha egy oran keresztul szoptatom es elalszik rajta lerakom 10 perc utan fent van es koveteli vissza. Ez nyugtatja meg :) hirtelen belecsoppennek a vilagba, nekik sem konnyu. Ne aggodj, majd jon az oszton🥰
2021. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Ha sìr, tedd mellre. Ha tovàbb sìr, ellenőrizd nem kell-e pelenkacsere. Ha mèg tovabb sìr, nèzd meg nem tùl szoros-e a pelenka, nem zavarja-e a ruhan valami, nem tekeredett-e hajszàl az ujjara, kukijàra. Ha tovabb sìr, tedd ùjra mellre, sètàlj vele, ringasd.
2021. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Egy tipp:

Nézzék meg ha nincs e letapadva a nyelve.

Annó engem folyton azzal ... hogy nem szoptatom jól -nagyon , rettenetesen fájt, vérzett kisebesedett a mellbimbóm és csak X hónap után jött rá a gyerekorvos akihez volt szerencsém átiratkozni hogy levan tapadva a nyelve és ez okozta a problémát.

Ma voltunk felvágáson.

Ne tudd meg mit eltem át a kórházban , az első hetekben és utánna is 8hónapon keresztül mert az orvosok ezt nem nézték meg.

2021. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
55%

A csecsemősek is csak nyaggadtak hogy miért nem szopiztatom eleget mert éhes.

2 gyerekorvos vizsgálta meg , de ezt nem nézték meg!

A védőnő sem mondta, a szülésznők /csecsemősök sem.

Miattuk szenvedtem 8hónapon keresztül! -mert folyton felrenyelt.

Szopás közben is volt hogy felrenyelt de cumisüvegből vizet pl.es teát alig tudtam adni. Hozzátáplálás is nehezen ment , oklendezett folyton.


Nem tudom hogy lehet ennyi felelőtlen ember?

De hala Istennek átiratkoztam egy másik gyermekorvoshoz. Ö egyből ezzel kezdte hogy le van tapadva. Adott beutalót és felvagtak a nyelvét. Sírtam mert eléggé vérzett,és nagyon sajnáltam, de most remélem jobban fog szopni és nem kell éjszaka is minden 1,5 órába felkelnem szoptatni mert sír a baba..


Leírtam hátha segítek vkinek...

2021. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Kimaradt:

Nagyon sokszor kértem segítséget az orvostól, véndonotől, előtte a kórházban a csecsemosoktol és az ottani gyerekorvostol is hogy mit csináljak mert nagyon keveset/ alig szopik.

És senki sem segített úgy igazán (mert tápszert irtak fel ,pedig rengeteg tejem volt ) vagy csak elfelejtették megnézni?

Vagy ezt nem tanítják? vagy mit tanulnak ha ezt sem tudják?

2021. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
60%

Az enyém az első éjjel amikor megkaptam (császárosok 2 naposan kapják meg éjjelre Nyíregyházán) egész éjjel sírt. Mit sírt, ordított... Szegénykém... Szűk volt a végbele, 5 óra hossza volt, mire a magzatszurok kijött.. De nagy fájdalommal.


Senki ránk se nézett!!


Friss sebbel mászkáltam vele fel-alá órákon keresztül...

2021. okt. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok. Hogy mi volt a baja, az utólag derült ki.
2021. okt. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi,altalaban nem hagyjak orakon at. Hozzank bejottek es elvittek a babat,aki nem boldogult vele,hogy anyuka es a tobbi is tudjon pihenni,erdekes modon betetettek a fenyarba,a tobbi baba koze,a nover szobaba ,ahol a radio is ment es ott meg nem orditottak. 🙈🙆 De adnak cumit ,vagy ha nincs tej egy ido utan tápszert is. Az biztos,hogy nem fogják hagyni hogy fel napokat sirjon es te se hagyd.
2021. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!