Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Buta kérdés lesz😅 attól félek...

Buta kérdés lesz😅 attól félek hogyha megszületik a babám és a kórházban leszünk pár nap..csak sírni meg sírni fog...valaki csak fog segíteni nem?

Figyelt kérdés
2021. szept. 19. 13:11
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
30! Persze, ha nincs fájdalma, megnyugszik...
2021. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%
Igen,csak fura volt,hogy anyukaknal uvoltott,a gyujtoben meg nezelodtek es fekudtek csendben. Valoszinu erzik anya szorongását,stresszet.
2021. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
61%
Mivel nem úgy születik, hogy folyékonyan beszél 🙄
2021. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
81%
Az anyàtòl elvett újszülött főemlős sokkos allapotba kerülhet, persze, hogy nem adtak ki hangot szegènyek.
2021. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
0%
Az ujszulott foemlos vilagat nem tudja 😅 oly mindegy ki eteti vagy tartja ugy gondolom. Azert sir mert ehes vagy faradt vagy faj valami.
2021. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
61%
Ne aggódj! :) Minden rendben lesz. Nekem nagyon sokat segítettek a csecsemős nővérek, éjszaka is bent maradtak, amikor kilátástalannak tűnt minden, és nem tudtam miért sír a babám. :) Bátorítottak, segítettek, ringatták, hogy én közben pihenjek. Mindvégig tartották bennem a lelket.
2021. okt. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Elindult a lepontozas de miért?


Nem szép lepontozni a másikat a véleményéért. Nincs eszetek !

2021. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!