Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már biztosan hipotón...

Ez már biztosan hipotón izomzat és fejlesztésre szorul majd, vagy még erősödhet "magától" (itthoni babatornával)? Mennyi idősen mondják biztosra egy babánál, hogy hipotón?

Figyelt kérdés

2-3 hetes baba izomzata gyenge, nem nagyon tartja magát, olyan, mint egy rongybaba.

A gyerekorvos pár naposan látta, akkor annyit mondott, hogy kicsit gyenge izomzatú, de aztán ez ennyiben maradt. Pénteken megyünk legközelebb, kiváncsi vagyok, hogy akkor mit mond majd, csak addig szeretnék tapasztalatokat olvasni, hogy mire számíthatok.


2021. nov. 28. 10:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
23%
Ebből is látszik, hogy fingod nincs a hipotóniáról. Ha 5 évesen még a mászásnál tartana, bizonyára máshogy vélekednél
2021. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
35%

21!

Nem én mondtam, hogy hipotón, hanem a szakemberek, akik vele foglalkoznak. Gyógytornász, konduktor, gyógypedagógus.


Lehet, hogy nem értek a hipotóniához. Én csak azt írom le, amit látok, tapasztalok.

2021. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!