Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak gyerekmentes repülők?...

Vannak gyerekmentes repülők? Igénybevennétek?

Figyelt kérdés
Valahányszor utazok szembesülök azzal, hogy mindig van legalább egy gyerek, aki zavarja az utasokat. Ha baba képes órákig üvölteni, kicsi gyerek meg nagyon hangosan unatkoznik, az is üvölt, vagy rugdossa a széket stb. Van olyan repülő, ahova 14 évnél fiatalabb gyereket nem lehet vinni? Ha nincs örülnel, ha lenne?

2022. okt. 14. 16:43
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
63%
30as de miért én fizessek többet a business class-ért csak mert anyuci képtelen megérteni hogy gyerekkel mindenkinek szívás a repülő?
2022. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
12%
#29 rám volt hogy felnőtt szólt a vonaton anno tizenéve hogy hangosan kihallatszik a fülesemből a zene. Tudod mit tettem? Lehalkitottam. Borzaszto esemény. Nektek annyira szúrja a szemeteket egy gyerek hogy mindenből ügyet csinàltok, amit egy felnöttnêl le se tojnàtok. Szandékosan, erőltetetten, ez kilatszik itt minden kommentből, ha màr megjelenik előtted egy gyerek egyből tolod ezt a körülötte forog dumàt, meg a gúnyos babucikàzàst, épp hogy epét nem hànysz. Pszichologust tudok javasolni a problémàdra, meg egy mély önismeretet.
2022. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
22%
31, te csak ne dumálj "mindenki" nevében. A kényszeres gyerekutálatod az egyéni problémàd, ne hidd màr hogy mindenki feltétlen osztozik benne veled.
2022. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
38%
#31 azért fizess többet, mert neked nem elég jó, amit mindenki más kap ugyanazért a pénzért.
2022. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
60%

#28: senki nem mondott ilyet. Értő olvasás pls.


#27

2022. okt. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos nincs, de én biztos igénybe venném. Épp most jött velem szembe egy cikk, amiben egy srác felvette videóra, ahogy egy (vagy több) gyerek végigvisítja a 29 órás Új-Zéland-Berlin repülőutat…. Nincs szerintem egy perces sem a videó, de már ennyitől majd kihullott a hajam, borzasztó.

Szóval mindenképpen támogatnám, hogy legyenek gyerekmentes járatok, pont úgy, ahogy van gyerekmentes étterem, szálloda stb. Nem mindenki kíváncsi ám órákon keresztül más vinnyogó, visítozó kölkökére.

2022. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
58%
Igen, kevés idegesítőbb dolog van számomra egy üvöltő vagy okoskodva magyarázó gyereknél. Ezt még egy szülőnek is rossz lehet hallgatni, nemhogy egy ismeretlen embernek. Szerintem addig nem is szabadna repülővel utazni egy gyerekkel, pláne nem hosszú útra, amíg ennyire neveletlen, pár évet ki lehet bírni. Persze mindig utazniuk kell már az újszülött csecsemővel is a szülőknek és akkor még ők mondják magukról, hogy ők önzetlenek.
2022. dec. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
71%

33as, nem utálom a gyerekeket, nekem is van. De már többször utaztam úgy hogy a gyerek végig sikongatta meg kiabálta az utat anyuci meg nem szólt rá mert jajj a picike lelke darabjaira törne ha rálenne szólva Öndönkére.


De tudod mit, kívánom neked, hogy egy Bécs-Washington távot üvöltsön a föledbe az az édes ártatlan pici gyermek hiszen neki is joga van. Az hogy 13 órán keresztül nem hagyja abba, a nagytesó meg húzgálja a hajad és rugdossa az ülésed, kit érdekel hiszen JOGA VAN HOZZÁ!!!!!! Ha szólni mersz meg egy aljas utolsó gyerekgyűlölő szemétláda vagy.


Sőt, remélem az összes repülőutadon körbeülnek majd a pici babucik, és a tündéri angyalka nagytestvéreik:-) nehogy szólni merj ám, vagy panaszkodni hiszen a világ legtermészetesebb dolga.

2022. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!