Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak gyerekmentes repülők?...

Vannak gyerekmentes repülők? Igénybevennétek?

Figyelt kérdés
Valahányszor utazok szembesülök azzal, hogy mindig van legalább egy gyerek, aki zavarja az utasokat. Ha baba képes órákig üvölteni, kicsi gyerek meg nagyon hangosan unatkoznik, az is üvölt, vagy rugdossa a széket stb. Van olyan repülő, ahova 14 évnél fiatalabb gyereket nem lehet vinni? Ha nincs örülnel, ha lenne?

2022. okt. 14. 16:43
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
32%
4es, akkor gondolom anyukát se zavarná ha én tartanám ébren 10 órán át a gyerekét hangoskodással igaz? Hiszen jogom van hozzá.
2022. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Sztem erre van a business class.

Szerintem lenne rá igény csak fizetőképes kereslet nem :/

2022. okt. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
85%

11es: Zavarni bármi zavarhat bárkit.

Jogod van hangosan beszélgetni. Akkor is, ha ez zavar másokat, vagy mások gyerekeit.

Szoktak is egyébként hangoskodni felnőttek.


Ez van. Ha az anyukát zavarja, utazhat más módon.


Morálisan persze elítélhető, elvégre egy pár hónapos gyerektől nem várható el, hogy csendben legyen, míg egy felnőttől igen.

Sajnos mondjuk néhány babának több esze van, mint pár felnőttnek.

2022. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
73%
11-es! 4-es vagyok, én rengeteget utaztam/utazom még most is mindenféle járaton, de talán 100-ból egyszer volt úgymond “gond” gyerekkel, amikor az utazás végére már viszonylag zavaróan nyűgösebb és hangosabb volt. Azon kívül mindig teljesen rendben van velük az utazás. Na bezzeg felnőttekből, akik 100-as hangerővel jártatják egész úton a pofájukat, van annyi, mintha muszáj lenne. Természetesen jogod van hozzá, hogy hangoskodj, csak amíg a gyerekre a normálisabbja csak legyint, hogy gyerek, téged majd mindenki gyökérnek tart. Nincs ezzel gond. A gyereknek és szülőjének is joga van repülőn utazni, neked meg jogod van otthon maradni, ha felnőtt emberként nem tudod tolerálni a gyerekeket.
2022. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
67%

LégitarsAság.

Engem a rohadt büdös, rám tehénkedve alvó potrohos pasas zavart a múltkor, nem a gyerekek. Erre is, mint a hogy a te problémádra is, a megoldás a business class. Ki kell fizetni, és nincs probléma.

Amúgy pedig nagyon igaz a mondás, hogy a gyerekmentes élethez abszolút jogod van, a te döntésed, senkinek semmi köze hozzá - gyerekmentes világhoz viszont nincs jogod. Dolgozd fel.

2022. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
36%

A gyereknek és szülőjének is joga van repülőn utazni, neked meg jogod van otthon maradni, ha felnőtt emberként nem tudod tolerálni a gyerekeket.


Anyukának is joga van otthon maradni ha nem tudja tolerálni hogy piszkálom az édespicibabát.

2022. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
83%
Te nem fogod fel, hogy továbbra is te vagy a felnőtt, tehát neked kéne felfogni, hogy ne hangoskodj? Hiába pampogsz, anyuka aztán magyarázhatja az 5 hónaposnak, akivel egyszerűen szeretne eljutni A-ból B-be, hogy csendben legyen. Ha te pofázol, rajtad mindenki csak röhögni fog. A gyerekekekkel szinte mindig kevesebb gond van, mint a hozzád hasonló idióta felnőttekkel, akik azt hiszik, hogy az ő nyugalmuk a minden. A tömegközlekedéshez mindenkinek joga van, aki fizet érte, nem mellesleg azért tömegközlekedés, mert lesz rajta mindenféle ember, aki majd 90%, hogy csinál olyat, ami őfelségednek nem tetszik. Ha ezt nem tudod elfogadni, utazzál egyedül.
2022. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
86%
Én örülnék, ha lennének a frekventált vonalakon havonta néhányszor úgymond csendes járatok, értelem szerint ezekre 12 év alatti gyerekeket nem engednének fel, de a felnőtteknek sem szabadna handoskodni, stb. Talán vonatokon jobban kialakítható lenne, ha lennének felárért csendes kocsik, fülkék. Ott telefonálni sem szabadna. Múltkor egy fazon a 40 perces útból 30-at hangosan végig telefonált. Egyébként én kB fele-fele arányban találkozom hangos és csendes gyerekekkel vonaton, repülőn.
2022. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom Japanban vannak csendes vagonok
2022. okt. 14. 18:16
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Off: eszembe jutott erről Till Lindemann-Ich hasse Kinder c. száma
2022. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!