Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akadt fent ezen pár ember?

Miért akadt fent ezen pár ember?

Figyelt kérdés

Gyerekmentes esküvőt szervezünk a menyasszonyommal, jövő májusra. Az esküvő önmagában saját telken lenne, és azt szabtuk meg, hogy senkit, sem rokont, semmilyen szinten nem hozhat senki 12 év alatt.

Néhányan kiakadtak, de mondtuk, hogy vagy gyerek nélkül, vagy sehogy.



2022. márc. 31. 18:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván mert szeretnének menni de nem tudják megoldani mondjuk a gyerek elhelyezését vagy épp nélküle nem akarnak mégse mert ők egy család.
2022. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
33%
Mert képtelen leszakadni a gyerekről és önálló emberként létezni.
2022. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
82%

Hát meg lehet ezt közelíteni mind a két fél oldaláról...

A ti részetekről: a ti esküvőtök, tehát úgy szervezitek, ahogy nektek, jó, ahogy ti szeretnétek.

A vendégek részéről: hozzám tartozik a gyerekem is, ha engem elfogad barátként valaki, akkor miért nem fogadja el a gyerekem is?


Én nem annyira értem ezt a nagy gyerekmentes esküvő mániát, pedig nekem sincs gyerekem és én se vagyok hatalmas gyerek fan. De nekem mondjuk fontosabb volt, hogy a legjobb barátnőm ott legyen az esküvőmön gyerekkel együtt (mivel kicsi volt, nem tudta volna még lepasszolni), mint hogy tutira ne legyen gyerekbőgés a szertartáson.

2022. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
55%

Ne haragudj, de ha a meghívottak listájan lettem volna, en is kiakadtam volna...


1, a gyerekem a csaladom része. Vagy nelküle, vagy sehogy.

2, csak a te 2 szép szemedért nem fogadnék bebicsőszt...

3, elitélem ezt az egész gyerekellenességet.


Összeteszem a 2 kezem, hogs nincsenek ilyen "barátaim"

2022. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
85%
Te se akadj fenn azon, ha ők azt mondják, akkor passz. Gondolom sokan vissza dobtak, most meg jöttél ide értetlenkedni.
2022. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
74%
Ez van, amikor valaki nem azért jobb vendéget, mert szeretné velük megosztani a boldogságát, hanem azért, hogy csodálják és pénzt hozzanak.
2022. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
57%
Mert képtelenek megérteni és tiszteletben tartani,hogy nem akartok gyerekeket az esküvőn. Szívetek joga amúgy, de nektek is el kell fogadni,hogy ezen némelyek megsértődnek. Biztos magukra veszik,hogy ők össze tartoznak stb
2022. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
70%

Ha a határ 14-16 lenne, szerintem más lenne.

Ha azért akartok gyerekmentes esküvőt, mert hajnalig bulizni akartok a szülőkkel, azt egy 12 éves anyukájával, vagy apukájával sem tudjátok megoldani, főleg, ha nincs kire hagyni a gyereket.

Másrészről egy esküvőn mindig öröm látni a pici gyereket, ahogy a pároknak örülnek, vagy táncolnak.

2022. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
91%
Nagy divat lett a gyerekmentes esküvő. Jogotok van persze ilyet szervezni, viszont ti is fogadjátok el sértődés nélkül, hogy lesznek, akik így nem mennek.
2022. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
85%
Miből gondolod, hogy kiakadtak? Azt mondták, hogy akkor nem mennek? Az még nem jelenti azt, hogy kiakadtak.
2022. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!