Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak gyerekmentes repülők?...

Vannak gyerekmentes repülők? Igénybevennétek?

Figyelt kérdés
Valahányszor utazok szembesülök azzal, hogy mindig van legalább egy gyerek, aki zavarja az utasokat. Ha baba képes órákig üvölteni, kicsi gyerek meg nagyon hangosan unatkoznik, az is üvölt, vagy rugdossa a széket stb. Van olyan repülő, ahova 14 évnél fiatalabb gyereket nem lehet vinni? Ha nincs örülnel, ha lenne?

2022. okt. 14. 16:43
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
14%
Színvonaltalan dolognak tartom a repülést, ha van gyerek, ha nincs, igyekszem elkerülni.
2022. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
74%

Bunkó felnőttől mentes repülőt szívesen igénybe vennék. Azért lehet fizetnék.

A gyerekeim eddig mindig angyalok voltak ahányszor csak repültünk, pedig 1,5 éves koruk óta rendszeres.

Legutóbb egy huszonéves felnőtt rugdosta három órán keresztül az ülésemet, hiába szóltam többször is.

2022. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
93%

Nem érdekel annyira hogy vannak-e ilyenek, repülőjegy vásárlásnál az árat meg az időpontot nézem, ez nem lenne szempont.

Mindig viszek fülest. Igen, sokszor vannak idegesítő gyerekek, de legutóbb pl egy fiatal csávó volt rohadt irritáló, a mellette ülő csajt próbálta felszedni, elég hangosan beszélt, és iszonyat gáz sztorikat mondott. Egy ideig mondjuk röhögtem magamban a nyomorultján, aztán felraktam a zenét és aludtam. Ugyanígy teszek ha üvölt egy gyerek.

Aki meg konkrétan piszkálja bármelyik utastársát, legyen az baba vagy bárki más, az egy elmebeteg barom. Az egy dolog, hogy a légitásaság kitiltja, de nem értem miért nem tesz egy szívességet a társadalomnak, és vonul el önként remetének.

2022. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
84%

Nem szeretem, ha valaki hangos, legyen az felnott, vagy gyerek. Ilyen geprol nem hallottam, de olyan wellnessfurdobe jartunk egy idoben, ahova csak szombaton johettek 4-14 ev kozotti gyerekek (kisebbek ill. nagyobbak mehettek). Es tok jo volt, nem volt szaladgalas, kiabalas.


Igenybe ilyen repulot nem vennek, mivel van ket kicsi gyerekem, de full megertem azt, akit idegesit, es nagyon figyelni szoktam, hogy ahol lehet, ne zavarjunk masokat. Ezert van, hogy inkabb a buszrol atszallok a villamosra, mert ott odebb lehet jobban menni.


0-2,5 kozotti gyerekkel szivas tud lenni az utazas, foleg a fel-leszallas a repulon, annak hiaba mondod, hogy maradjon csendben, es ki se lehet venni pl. abbol a biztonsagi uzebol szoptatni, vagy kezben megnyugtatni. Olyan babaknal, akiknek nagyobb a testkozeligenye tenyleg vegigorditos tud lenni a fel-leszallas. Illetve, ha nathas a gyerek, akkor meg iszonyatos fejfajast is tud ugye csinalni a hirtelen emelkedes-sullyedes, volt szerencsem egyszer mar 17 evesen igy hazautazni, fel ora tomeny, brutalis fajdalom.


Ezeket csak azert irtam le, hatha segit legkozelebb atveszelni, ha erre gondolsz.

2022. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
66%
Én támogatnám, ahogy van gyerekmentes szálloda is. Lehetne sok minden más is. Nyilván nem az összes repülő, de ahogy a gyereknek joga van gyakorlatilag bárki kárára bármire, úgy bárkinek is lehet joga nem elszenvedni ezeket a dolgokat
2022. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
88%
#16 nem, nincs jogod piszkâlni senkit, sem az édespicibabàt sem senki felnőttet. Nem is tudom honnan veszed ezt a baromságot, hogy neked jogodban àll bàrmely embertàrsadat vegzàlni.
2022. okt. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
68%
#26: Ellenben a kisgyereknek joga van?
2022. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
21%

Nem nincs joga🤦🤦

Senki nem irt hasonlót sem, tudod ha valaki nem néma kussban ül mellettes az nem "piszkàlàs", tovabbá ha neked nem tetszik a gyerek képe, ennek ellenére ő ott "merészel" lenni, az sem piszkàlàs. Nem körülötted forog a Föld.

2022. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
39%

28as ahogy nem is anyucika és babucika között. És rém idegesítő mikor egy 14-16 órás repülőúton legalább 4-5 órát visít egy gyerek csak mert a szülőnek is joga van utazni.



Múltkor bezzeg rám szólt egy ilyen vérmami hogy a pici hercegnője nem tud tőlem aludni mert hangosan szólt a zene a fülesemben(jelezném az ő üvöltő sátánivadéka miatt raktam fel)

2022. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

A business class-on ritkán van gyerek, én azért utazom ott. Viszonylag kivitelezhetetlen lenne a gyerekmentes járatok időzítése. Akkor is vállalnád, ha 8-10 órát kellene várnod az átszállásnál, mert hogy kevés lenne ezekből a járatokból?


Megértem rá az igényt, ahogyan van gyerekmentes resort is. Gyakorlatilag meg zéró esély rá, hogy meg lehetne oldani.


Mondom, business class, aztán ott lehet nyugizni.

2022. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!