Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek káros a pihenőszék?

Szerintetek káros a pihenőszék?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen hátrányai lehetnek? Mozgásfejlődési elmaradottság, nehezítés?

2023. febr. 15. 11:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
49%

Javaslom, hogy gyűjts ki előre olyan recepteket, amik mindennel együtt félóra alatt elkészíthetők, a saját érdekedben. A fennmaradó időben pihenj, amikor csak lehet. A csecsemős-kisgyerekes időszak nem az egy-másfél órás főzések ideje.

(Én is a földre tettem a babámat, szivacs játszószőnyegre. Nem vagyok barátja a pihenőszéknek, ortopédiai okokból.)

2023. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
56%
Most komoly azért vagyok lepontozva mert használtam használok pihenőszéket és teljesen rendben vannak a gyerekeim? Elég szánalmas de tényleg, ennél is mint mindenben a mérték a lényeg
2023. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

10-15 perctől semmi baja nem lesz a pihenőszékben. Mi hintásat vettünk. Ebéd közben odahúzom magam mellé és beszélgetek vele miközben ő hintázik-simán kibírja azt a negyed órát.

Alapvetően azonban ha leteszem polifoam lapokon, habtapin vagy mi a szöszön van lent és ott játszunk. Ilyen B terv mindig a pihenőszék, mert onnan jobban tud nézelődni.

2023. febr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!