Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 6 hós baba keveset...

Most 6 hós baba keveset hízott és nőtt, olyan rossz anyának érzem magam?

Figyelt kérdés

Anyatejes baba. Most lett 6 hós, eddig csak kóstolt, szívesen fogadta. Rengeteget mozog, igazi energiabomba, fél honapja fordult át, rugdalózik, irányt változtat stb, tehát amiket kell 6 hósan. Egyébként nem nyűgös, ugyanolyan jó kedélyű mint volt és ugyanúgy kel éjjel 2x szopizni.

Mindössze fél centit nőtt és 100 valahány grammot hízott a mai státuszon. Mondta a védőnő hogy ugyebár ez kevés. Ebédeltessem akkor rendesen, és tudja h nem mervadó de körülbelüli értéknek jó h mérjem a szopikat h mennyit eszik. Hetente vigyem súlymérésre.


Most olyan rossz anyának érzem magam h csak ennyit nőtt. Pedig nem vettem észre hogy baja lenne a gyerekemnek, jókedvű kisbaba. Elkeseredtem. Persze nyugtatott a védőnő is, anya is, párom is h semmi baj, csak többet igényel. Kicsit félek a gyerekorvos mit mond, de megteszem amit tudok! :)

Most jól megebédeltettem.


Más is volt már így? Ugye nem vagyok xar anya?



2023. márc. 20. 11:42
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
72%
50-es vagyok, benne vagyok egy anyukás csoportban FB-on, ahol tényleg kiderült, hogy nagyon vizes volt a tej! De a baba ha jól tudom sírt is sokat, mert éhes maradt, illetve ez nagyon az elején volt még, szerintem kiderült volna már.
2023. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 A kérdező kommentje:
Igen kiderült volna. Itt ilyen probléma nem volt hálistennek, mindig nagyon jókedélyű volt, nyugodtan fejezte be a szopit
2023. márc. 23. 19:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!