Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy esne ez nektek?

Hogy esne ez nektek?

Figyelt kérdés

Babátok lesz, már szinte mindenkitől kaptatok valami apróságot ezt azt amazt. Kis csomagot, nem kell nagy dologra gondolni. Amolyan gesztus amit annó én is csináltam ha ismerősnél, barátnál vagy rokonoknál jött a baba.


Kivéve a hozzád legközelebb álló emberektől, szüleid és tesóid. A szándékot sem látod, persze ez nem elvárás de rettentően rosszul esik főleg azért mert te nem így álltál hozzájuk egész eddigi életedben. Gyakorlatilag mindjárt megszületik a baba... Fogalmam sincs miért ilyenek de nekem ez bántó rendesen.


Volt valaki ilyen helyzetben?


2023. márc. 27. 15:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%

Babát várok és fel sem merült bennem, hogy ajándékot kéne kapnom. Nyálasnak hangzik, de az maga az ajándék, hogy végre terhes vagyok.


Nem feltételezem, hogy direkt meg akarnak bántani a hozzád közel álló személyek, lehet nem gondolnak rá, hogy téged ennyire zavar. Vagy terveznek ajándékot adni, de majd csak születés után. De az is lehet, hogy nem fogsz kapni semmit, az sem feltétlen a rossz szándék jele. Ne vedd ennyire a szívedre!

2023. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%

Ugy esne, hogy sehogy...

Miért kellene bármit adniuk?! Nem adnak, nem adnak. Nekem nem az q barátom, nem azt szeretem, aki ajándékokat ad...

2023. márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Meg sem fordult egyik gyereknél sem a fejemben bármi apróságot is kellene kapni bárkitől is.

Majd ha megszületik a kicsi jöjjenek el és örüljenek velem, ez bőven elég.

2023. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adtam semmit tesómèknak amíg meg nem született a baba. Miért kéne előtte bármit is ? Na jó egy babanaplót kapott, mert azt már közben lehet tölteni. De azon kívül semmit. Amikor megszületett a baba akkor vittünk ajándékot.
2023. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik én másképp vagyok bekötve..
2023. márc. 27. 15:47
 6/33 anonim ***** válasza:
65%
Ezt már egyszer kiírtad.
2023. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kaptam semmit. A közelünkben ez nem is szokás. Akkor bántó ha más terhes családtagoknak bezzeg adtak ilyenkor ajándékot.
2023. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk tesom adta oda a fiarol a cuccokat amikor terhes voltam.senko mastol nem kaptam semmit.nem is vartam volna...
2023. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Én se vettem senkinek szülés előtt semmit, és nekem is csak anyámék adtak, de ők a fél babakelengyét. Tesóméknak is csak babalátogatóba vittem ajándékot.
2023. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is baba születése után szokás adni ajándékot. Előre nekem eszembe nem jutott volna, pedig jó pár baba született már a baráti társaságban.

Most 37 hetes vagyok, nem is kaptunk semmit, így van ez jól szerintem.

2023. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!