Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy esne ez nektek?

Hogy esne ez nektek?

Figyelt kérdés

Babátok lesz, már szinte mindenkitől kaptatok valami apróságot ezt azt amazt. Kis csomagot, nem kell nagy dologra gondolni. Amolyan gesztus amit annó én is csináltam ha ismerősnél, barátnál vagy rokonoknál jött a baba.


Kivéve a hozzád legközelebb álló emberektől, szüleid és tesóid. A szándékot sem látod, persze ez nem elvárás de rettentően rosszul esik főleg azért mert te nem így álltál hozzájuk egész eddigi életedben. Gyakorlatilag mindjárt megszületik a baba... Fogalmam sincs miért ilyenek de nekem ez bántó rendesen.


Volt valaki ilyen helyzetben?


2023. márc. 27. 15:35
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
30# nem ismerjük a körülményeket. (4-es vagyok egyébként). Nekem abszolút szőrös a kapcsolatom a tesómmal. Ennek ellenére tényleg eszembe se jutott, hogy kéne venni valamit. Viszont májusban született az unokahúgom (addigra már meg volt az ajándék, csak nem adtuk oda előre) aztán már alig vártam a gyermeknapot, hogy vehessek valamit..utána névnap stb. Közel lakunk egymáshoz, hetente többször találkozunk, általában a hétvége egyik napján is itt vannak nálunk. Imádjuk az unokahúgom és ő is minket. Többször vigyáztunk is már rá. Nehogy már ezen múljon bármi, hogy a terhesség alatt nem vettünk semmit. Ha amúgy egyébként sem törődnek veled, nem kérdezik meg h vagy, stb. Na az gáz...de ezen az ajándék sem segít sajnos.
2023. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg nem értem , hogy abból h nem kap előre semmit a leendő unoka/unokahúg miért következik az, h nem várják... Úgy örültem a hírnek , h nagynéni leszek, madarat lehetett volna velem fogatni... vettem is kis ruhákat de nem adtam oda míg meg nem született 🤷‍♀️ anyámék se vettek addig semmit...azóta viszont nem tudnak úgy idejönni h ne hoznànak valamit.
2023. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
70%

Igen, persze, ez az rlső kiírásod.. 😂


Nagyon gáz, hogy ilyen haszonleső vagy.

2023. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!