Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy fürdettek ülő, álló babákat?

Hogy fürdettek ülő, álló babákat?

Figyelt kérdés
A lányom 11 hónapos, már totyog, de eddig fürdetőkarikában volt fürdetve (amióta ül) nagykádban. Jó lenne elhagyni, mégis csak jobban tudná úgy élvezni a pancsolást, de ha csak úgy beteszem a kádba, azonnal csúszkálni kezd, elesik, felborul. Nektek ez hogy működött?
2023. máj. 15. 07:35
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy kérdező, de.majd meg tudod,hogy milyen gyereket nevelni, most meg csak egy babád van aki nem hisztizik az majd most jön 😃
2023. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Nem kell lesajnálni. Tudom, majd ha terhes leszek, majd ha megszületik, majd ha járni kezd, majd ha beszél, majd ha kettő lesz, majd ha három lesz, majd ha tinédzser lesz. Majd akkor megtudom, hogy mi a gyereknevelés. Majd akkor újragondolom, amit írtatok.
2023. máj. 15. 19:52
 33/36 anonim ***** válasza:
Nem sajnál le senki, csak mindig nagyon viccesek a nevelési elvek a gyerek elött meg amikor baba, a gyereknek kellenek határok egyszerűen muszáj nekik, biztonságot ad, nem csak egy növény amit locsolsz meg napra teszed, inkább egy gyümölcsfa, meg kell metszeni kicsit,ha nem metszed letörnek az ágai a sok gyümölcstől lehet el is hajlik, beteg lesz stb, hatarokat szabsz a fádnak, ne legyen 30 ága mert az neki sem jó..
2023. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

De nem mondtam, hogy nincsenek szabályok... Csak azt mondtam, hogy nem metszem le annyi ágát, hogy egy bot legyen, mert akkor nem fog virágozni, és gyümölcsöt teremni. Metszeni is csak a szükséges minimumot kell. Na mindegy, nem hiszem, hogy nem nevelem jól a gyerekem, mert hagyom felügyelettel felállni a kádban.

És milyen gyerek előtt, van egy majdnem 1 évesem.

2023. máj. 15. 21:23
 35/36 anonim ***** válasza:
22%

Hagyad kérdező, szerintem tök jól csinálod, jó elveket követsz. Az én gyerekem már sokkal idősebb mint 11 hónapos és mi is ezen elvek mentén neveljük, és van összehasonlítási alapom olyan gyerekekkel akiket nem csak a játszótéren látok 20 percre, hanem pl unokatesó. És ebből tudom, hogy jó úton vagyunk.


A számomra félelmetes, hogy egy óvodapedagógus nincs képben különböző nevelési módszerek tekintetében.

2023. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Köszi #35, én is nagyon alapos tájékozódás és tapasztalatgyűjtés után jutottam arra, hogy ez lesz a legjobb a gyereknek, nem csak lusta vagyok és a könnyebb utat választom. 20-30 év múlva mindenki írja le, hogy hogy alakult a gyereke élete. :D Addig kár egymásnak esni.
2023. máj. 15. 21:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!