Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a nemi csalódásról?

Mit gondoltok a nemi csalódásról?

Figyelt kérdés

Sokan nem beszélnek róla, de létező dolog. Szégyenérzet vagy bármi más miatt,én sem vállalnám mindenki előtt mert jonne a beskatulyázás hogy szar anya vagyok. Édesanyamnak beszeltem rola. Kivancsi lennek a sorstarsak velemenyere. Mert most eleg szarul erzem magam, mindennapom fekete. Fiús anyuka vagyok, orulok a fiaimnak es imadom oket. Habár már az elso utan csalodott voltam de az hamar elmult, miutan a 20heti uh-n kiderult, hogy fiu. Utána mire megszuletett már boldog voltam. És imadom tenyleg. Aztán ugy voltam vele hogy a masodik lehet lány hisz mindig lányos anya akartam lenni, utalok focizni nyilvan a gyerekek kedvérért megteszem utalok sportolni, építeni, autózni. Én egy kreatívabb anya vagyok, festeni olvasni, tarsasozni imádok, kirandulni, stb... aztán mikor kiderult hogy ujabb pocaklakonk van mindenki ugy emlegette hogy a kishugi lány lesz ugyis, hu o tuti lány... beleéltem magam, de a 12heti ultrahangon már akkora kukaca van hogy nehez elrontani... nem tudom a Jo isten miert ilyen velem, annyira nagyon vágytam egy kislányra és most sose lesz lányom. Ennyi volt tobb gyerekunk nem lesz, helyunk sincs, en meg nem tudnám elviselni ha még lenne babánk es mind mind fiú lenne. Aki hasonlóan érzett hogy dolgozta fel?

Szeretném a picurkát ugy varni hogy boldogan szeretettel, de egyszeruen ha rá gondolok sírás jon rám és bánkódok hogy nekem miért nem lehet kislányom? Mindennapom ilyen es nem szeretném a terhességem igy tolteni de egyszeruen csalodottsag érzésen nem birok felulkerekedni. Koszonom a szar anya vagy hálátlan pics* hasonlo kommenteken nem kérem! Tudom h valakinek egy gyereke se lehet en hálás is vagyok értuk, csak gyaszolom hogy kislányom nem lehet.



#baba neme #csalódás #Nemi csalódás
máj. 10. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
9%

Nekem egyértelmű volt, hogy lányom lesz, minden alapján. Soha nem is volt fiú a családban. Nem gondoltam magam lányos anyának, de mivel a fiú nem volt opció, arra készültem 20 éve. Megvolt a neve, mindenki úgy is emlegette a leendő gyerekem.

Aztán kiderült, hogy a tuti lányom kisfiú 😂 Mit tehettem volna? Először sokkot kaptam, de nyilván örültem és örülök neki. Az más kérdés, hogy még nem dolgoztam fel teljesen, hogy a korom miatt nem lesz már lányom, de most a születendő kisfiamra koncentrálok.

Egyébként fura, mert én meg azt érzem, 2 után simán el tudnám engedni. Úgy lennék vele, ez már nem lehet véletlen, nekem az a sorsom, hogy fiús anyuka legyek, ezt fogom beteljesíteni.

A másik, hogy azt érzem, ha valami csoda folytán lenne még egy gyerekem, ő is fiú lenne. Ami pedig ennél is durvább, hogy azt is érzem, lesz is. Pedig erre konkrétan semmi esély.

máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagyok helikopter szülő kedves 9-es, de ne sajnáljuk már azt aki sajnáltatja magát, mert 2 fia lett. Egyik ismerősöm 6 a másik meg 8 éve próbálkozik, hogy egyáltalán lehessen nekik. A magam részéről meg baromi jó lehetett a sok vetélés több év alatt. Mindenkinek lehet véleménye és ennyi. Örülni kell annak ami megadatik nem pedig sírni. Más biztos 1-nek is tudna örűlni nemhogy 2-nek.
máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 A kérdező kommentje:

Igen lehet egy fiúval ezeket csinálni, csak nem az én fiaimmal, akik építeni focizni futkosni labdázni imadnak...


Nem mondta senki azt sem hogy konnyen jott az elso baba. Nem nem jott konnyen. 1 év próbálkozás, mikor már orvoshoz akartunk fordulni... Szenvedtem en is de attol még orultem volna ha lany, majd a második viszonylag hamarabb jott ossze.

máj. 10. 20:07
 14/87 anonim ***** válasza:
42%
Annyira szánalmasak az ilyen emberek. És szívem szerint elsőre csunyabbat írtam volna, de visszafogtam magam...szívesen.
máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 A kérdező kommentje:
Nem sajnálatot kértem és nem is a te véleményed :) hanem olyanokat kérdeztem akik ugyanígy éreznek. :) te nem érzel így, szóval nem érdekel mit írsz
máj. 10. 20:09
 16/87 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagy helikopter 12-es. De attól, hogy nem eszem meg az ebédemet, az afrikai gyerekek nem fognak jóllakni. Attól, hogy valaki ötször elvetél, másnak lehet teljesen valid a csalódottsága a babája neme miatt, és ótvar bunkóság megpróbálni bűntudatot kelteni benne a saját nyomorod miatt.

Nagyon sajnállak, hogy elvetéltél, de ehhez a kérdezőnek semmi köze.

máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
53%
Éveket vártam arra, hogy anya legyek, csoda, hogy nem mentek el a fiaim, de ettől még én is vágyom egy kislányra, sőt, a második fiúnál éreztem én is csalódottságot. Az meg, hogy másnak nem lehet, az a más baja. Mást se érdekel az enyém. Mi ez, ha nem önsajnálat a más részéről, hogy nekem bezzeg egy se lehet? Hát, sajnálom, tényleg. De különösebben nem hat meg, ugye. Érzelmi zsaroló fostos hozzáállás, kb a dögöljön meg a szomszéd tehene is. Ezeket sajnáljam? Engem ki sajnált, amikor nekem nem lehetett? Senki... Mégis validak voltak az érzéseim, ahogy a kérdezőé is. Jah, igazságtalan, hogy egyeseknek lehet, másoknak meg nem. De nektek nem attól lesz, hogy lelkiismeret furdalást ébresztetek. Az ilyen keserű némber talán magába nézhetne, mert ennyiből simán oda lehet mondnai az ő pofájába meg azt, hogy te meg így meg se érdemled egyáltalán. Na, ez hogy esik?
máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
45%
17# én sose veteltem el, elsőre sikerült a gyerek, és ezt kapd ki, régen lányos anyukának képzeltem el magam, de amikor pozitív lett a teszten rögtön "tudtam", hogy fiú, az is lett, és nagyon örültem neki! Azóta is ő a világom közepe, nem is értem, miért akartam lányt régen. Szóval szerintem igenis szívtelen, aki csalódásnak éli meg szegény gyerekét, és úgy mondom ezt, hogy semmi ilyesmi traumam nem volt. Jajj, focizni, meg autózni kell...hány éves, 10, hogy ezt nem bírja feldolgozni? Kezeltesse magát, hogy a fiainak ne legyen örök trauma, hogy igazából nem őket akarta, mert igenis érzik...
máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
41%
Komolyan van olyan egysíkú pcsa, aki szerint az az anya, aki másmilyen nemű gyereket is akar, az nem szereti azt a gyerekét aki meg van neki? Na, szerintem meg az ilyen kezeltesse magát...
máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
49%
20# az az egysíkú P*csa, aki szerint egy fiúval nem lehet festeni, egy lánnyal meg nem lehet focizni. +Aki nem csak csalódott, hanem ebbe már belebetegszik, és nyilván ravetiti a gyerekeire. A másik, hogy pl senki nem szeret kakas pelenkát se cserélni, mégis mindenki megteszi a gyerekeert, vagy ő azt se cseréli ki inkább, vagy csak fintorogva csinálja, mint a focizast? :D gáz, meg az is, hogy a többség sajnos az ilyeneket védi. :/
máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!