Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a nemi csalódásról?

Mit gondoltok a nemi csalódásról?

Figyelt kérdés

Sokan nem beszélnek róla, de létező dolog. Szégyenérzet vagy bármi más miatt,én sem vállalnám mindenki előtt mert jonne a beskatulyázás hogy szar anya vagyok. Édesanyamnak beszeltem rola. Kivancsi lennek a sorstarsak velemenyere. Mert most eleg szarul erzem magam, mindennapom fekete. Fiús anyuka vagyok, orulok a fiaimnak es imadom oket. Habár már az elso utan csalodott voltam de az hamar elmult, miutan a 20heti uh-n kiderult, hogy fiu. Utána mire megszuletett már boldog voltam. És imadom tenyleg. Aztán ugy voltam vele hogy a masodik lehet lány hisz mindig lányos anya akartam lenni, utalok focizni nyilvan a gyerekek kedvérért megteszem utalok sportolni, építeni, autózni. Én egy kreatívabb anya vagyok, festeni olvasni, tarsasozni imádok, kirandulni, stb... aztán mikor kiderult hogy ujabb pocaklakonk van mindenki ugy emlegette hogy a kishugi lány lesz ugyis, hu o tuti lány... beleéltem magam, de a 12heti ultrahangon már akkora kukaca van hogy nehez elrontani... nem tudom a Jo isten miert ilyen velem, annyira nagyon vágytam egy kislányra és most sose lesz lányom. Ennyi volt tobb gyerekunk nem lesz, helyunk sincs, en meg nem tudnám elviselni ha még lenne babánk es mind mind fiú lenne. Aki hasonlóan érzett hogy dolgozta fel?

Szeretném a picurkát ugy varni hogy boldogan szeretettel, de egyszeruen ha rá gondolok sírás jon rám és bánkódok hogy nekem miért nem lehet kislányom? Mindennapom ilyen es nem szeretném a terhességem igy tolteni de egyszeruen csalodottsag érzésen nem birok felulkerekedni. Koszonom a szar anya vagy hálátlan pics* hasonlo kommenteken nem kérem! Tudom h valakinek egy gyereke se lehet en hálás is vagyok értuk, csak gyaszolom hogy kislányom nem lehet.



#baba neme #csalódás #Nemi csalódás
máj. 10. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
73%
Remélem aki a meddőséget egy lapra teszi azzal, hogy csak fia születik a kérdezőnek és ez mekkora trauma, az majd ezzel vígasztalja a saját gyerekét, ha esetleg neki nem lehet, hogy másnak meg csak fia vagy lánya lehet.
máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 anonim ***** válasza:
0%
70-es, azért ahhoz képest te is pont annyival több időt cseszel itt el, mint amennyit kellene amíg megírod a kommentjeidet, amiben a saját fszságodat bizonygatod.
máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 anonim ***** válasza:
75%

Én most nem írogatom melyikeket írtam, de a lényeg, ugyanúgy mint a kérdezőnek, nekem is rossz érzés volt h nem lányom lesz.

DE! A már megszületett 2 fiam a mindenem, amikor megtudtam, hogy megint fiú lesz pár napig szomorú voltam, de elmúlt.

Az első kettőnél is bánkódtam kicsit, de soha nem bántam meg őket. Ha már megszületik, teljesen mindegy a neme, tényleg az egészség a fontos. Mert én képes vagyok az egész terhességet végig izgulni (egészséges mértékben) és akkor nyugszom meg teljesen ha már a kezemben tartom és minden rendben.

Ahoz képest mennyire lányt akartam, mégis mikor a kisebbik fiamra nézek (a nagyot se szeretem kevésbé, csak ő nincs 0-24-ben velem :D ) én őt tökéletesnek látom és csodálom ahogy napról napra fejlődik. Este mikor elalszik nézegetem a képeit amiket csináltam róla meg a videókat.

Nem lehet szavakba önteni sem amit érzek iránta. Szóval nyilván a 3.fiammal is ugyanolyan elfogult leszek és imádni fogom, hiába voltam ideig óráig csalódott, mikor kiderült, hogy ő sem lány.

máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó, ezeknek ne magyarázd.. Hiába érez így minden anya, már csak szar lehetsz, mert megfordult a fejedben, hogy szerettél volna lányt is. Te már ezek szemében tuti, hogy nem szereted, hiszen máris elvárásaid voltak és hű meg há! Mert amúgy mit is képzelsz magadról, mert neked van három is, és nem is örültél mindegyiknek igazán, másnak meg bezzeg egy se jut, de más bezzeg nem gondolna ilyet véletlenül sem, szóval sooooookkkkkal jobb anya lenne. Kihagytam valamit?
máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 anonim ***** válasza:
82%
74, de a kérdező nem ideig-óráig szomorú. Ő minden nap sír és "gyászol". Terhesen. És nem tud örülni a kisbabának. Igen, egy kis csalódottság mormális. De ez??
máj. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:
82%
75# Egyetèrtek. Eskü nem értem, hogy ezek a válaszolók nem tudnak szöveget értelmezni, vagy nem olvasták el rendesen sem a kérdést, sem a kommenteket. Úgy tesznek, mintha pár percnyi hirtelen csalódottság érzés miatt köveznè meg mindenki a kérdezőt. Itt sokkal többről van szó. Itt is és a másik anyuka kérdésènèl is.
máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim ***** válasza:
83%
Én csak szegény kisbabát sajnálom. Minden baba megérdemelné hogy az anyukaja szívből örüljön neki, es szeresse tiszta szívből, mindegy milyen nemű. De a kérdezőnek a saját depressziója fontosabb es ezen a hulyesegen vekeng ahelyett h a babának örülne. Szomorú :(((
máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim ***** válasza:
15%
Biztos vagyok benne, hogy tiszta szívből szeretik a gyerekeiket akkor is, ha nem a vágyott neműek. El sem tudom képzelni, hogy van, aki nem.
máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:
80%
78# pedig van ilyen. Nem mindenki való anyának. Üdv a való világban.
máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 anonim ***** válasza:
0%
Mondták? Láttad? Vagy hozzáköltöd, mert valamiért triggerel téged? Például neked nem lehet? Nyilván nem is említhető egy lapon a meddőséggel. De erre így harapni.. Ez valami fel nem oldott trauma lehet.
máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!