Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a nemi csalódásról?

Mit gondoltok a nemi csalódásról?

Figyelt kérdés

Sokan nem beszélnek róla, de létező dolog. Szégyenérzet vagy bármi más miatt,én sem vállalnám mindenki előtt mert jonne a beskatulyázás hogy szar anya vagyok. Édesanyamnak beszeltem rola. Kivancsi lennek a sorstarsak velemenyere. Mert most eleg szarul erzem magam, mindennapom fekete. Fiús anyuka vagyok, orulok a fiaimnak es imadom oket. Habár már az elso utan csalodott voltam de az hamar elmult, miutan a 20heti uh-n kiderult, hogy fiu. Utána mire megszuletett már boldog voltam. És imadom tenyleg. Aztán ugy voltam vele hogy a masodik lehet lány hisz mindig lányos anya akartam lenni, utalok focizni nyilvan a gyerekek kedvérért megteszem utalok sportolni, építeni, autózni. Én egy kreatívabb anya vagyok, festeni olvasni, tarsasozni imádok, kirandulni, stb... aztán mikor kiderult hogy ujabb pocaklakonk van mindenki ugy emlegette hogy a kishugi lány lesz ugyis, hu o tuti lány... beleéltem magam, de a 12heti ultrahangon már akkora kukaca van hogy nehez elrontani... nem tudom a Jo isten miert ilyen velem, annyira nagyon vágytam egy kislányra és most sose lesz lányom. Ennyi volt tobb gyerekunk nem lesz, helyunk sincs, en meg nem tudnám elviselni ha még lenne babánk es mind mind fiú lenne. Aki hasonlóan érzett hogy dolgozta fel?

Szeretném a picurkát ugy varni hogy boldogan szeretettel, de egyszeruen ha rá gondolok sírás jon rám és bánkódok hogy nekem miért nem lehet kislányom? Mindennapom ilyen es nem szeretném a terhességem igy tolteni de egyszeruen csalodottsag érzésen nem birok felulkerekedni. Koszonom a szar anya vagy hálátlan pics* hasonlo kommenteken nem kérem! Tudom h valakinek egy gyereke se lehet en hálás is vagyok értuk, csak gyaszolom hogy kislányom nem lehet.



#baba neme #csalódás #Nemi csalódás
máj. 10. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
20%

53, 51 vagyok.

Nekem mikor megszülettek a fiaim (és azóta sem) nem éreztem semmi rosszat és ugyanúgy feltétel nélkül szeretem őket. És nem öltöztetem őket kislánynak sem, mint egyes anyukák (sztárvilágban is van ilyen).

Ez nem egy betegség, vagy nem normális dolog és rosszabb anya sem leszek tőle, hogy amúgy kislányt szeretnék. Most, amíg a hasamban van, most sem a saját gyerekemet utálom, vagy nem szeretem. Csak jobban szerettem volna kislányt. Nálam tényleg semmi különös ok nincs, el tudok játszani a fiaimmal, sőt nekem már egy kislány lenne fura, ez biztos. Egyszerűen szerettem volna és szeretnék egy lányt is.

Mondjuk ez olyan akár, mint a kedvenc szín vagy kedvenc étel vagy bármi olyan dolog amit jobban szeretsz, mint a másikat.

Amikor én kiírtam a kérdésem a prena teszt utáni percekben akkor sokkhatás alatt voltam, bár nyilván tudtam, hogy 50-50% az esély és nyilván ha lesz 4.baba ott is ugyanez a felállás. Kellett pár nap, de elfogadtam, hogy fiam lesz megint, ez van. Attól még hazudnék ha azt mondanám, hogy nem örülnék ha lány lenne.

máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 anonim ***** válasza:
61# az 53as én vagyok, te csak az 51es vagy
máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 anonim ***** válasza:
úgy értettem hogy 53-as (azaz te) én az 51 vagyok :D
máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 anonim ***** válasza:
21%

60. Menjen és kérjen segítséget... Aztán ezen mit lehet segíteni? Nyilván el fogja fogadni, hogy nem kislánya született, ahogy én is elfogadom, hogy nem lett még egy fiam.

Az érzés azonban akkor is ott van, ha 10 pszichológus foglalkozik a problémával. Az érzésekkel nem lehet mit kezdeni, azok csak úgy jönnek.

Érdekes, hogy a társadalom elfogadja, ha más dolgok miatt vagyunk csalódottak, az nem baj. De ha a gyerek neme a téma, akkor "örüjjé mee másnak még gyereke se lehet". Tehát ha másnak nem adatik meg, akkor én

egy sz@r vagyok és nem normális, mert elképzeltem, hogy milyen gyermeket szeretnék?

máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 anonim ***** válasza:
64%
64# egy gyermek az életben valójában sokkal durvabb szitukat produkálhat, mint hogy nem fiú/lány lett, amire valaki vágyott. Ha ilyen szinten belebetegszik ebbe valaki, és nem képes vele megbirkózni, bele sem akarok gondolni, az igazi problémákat hogyan kezeli valaki, mint mondjuk durván lázadó korszak, ha van egy kamasznak, amikor az elkallodastol kell a gyerekedet megvédeni..vagy ha betegségeket kell kivédeni, meggyógyítani. Mindenki helyettesítse be azt a példát, ami szerinte komoly baj. Lopikula az Élet tanitasaihoz képest, hogy egy kisbaba milyen nemmel születik, a gyereked ennél csak nagyobb "meglepetéseket" okoz az életben, és akkor ugyanígy sokkot kap, meg letargiaba esik az illető minden alkalommal? Bocs, de én az ilyet nem tartom szülőnek valónak. A kérdésben szereplő hölgy pl klinikai eset, ez már bőven túlmutat a kis csalódáson...ja és nem az a baj, ha valaki beteg, hanem ha mindenáron megmagyarázza, hogy márpedig amit csinál, és az ő állapota, teljesen normális...
máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
61%
64# az nem normális , hogy ennyit vinnyogtok miatta....én sem bőgök a kertvárosban, mert panelban élek és nennyivel jobb lenne családiban
máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:
62%
Nem olvastam el a válaszokat. Nagyon sajnállak kérdező, de nem azért mert nem olyan nemű babád lesz amit akartál. Hanem mert annyi eszed van csak h itt sirankozol azon h Jajj de szörnyű h nem lány. Igen, sokaknak évekig sőt soha nem jön össze a gyerek, valakinek meg fogyatékos vagy súlyos beteg gyereke születik akit évekig ápol zokszó nélkül. Te meg itt jajgatsz ilyen hülyeségen. Komolyan, annyira hülye emberek vannak h az nem igaz. Nemhogy örülnél annak az ajándéknak amit az élettől kaptál.
máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon vigyazz kérdező, mert az ilyen elégedetlen embereket időnként megleckézteti a sors. Tanulj meg örülni annak amid van, es ne panaszkodj, mert a valódi problémák nem itt kezdődnek hogy vkinek fia született lány helyett.
máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 anonim ***** válasza:
45%

67, te is annyira okos vagy. Különben jobb lett volna ha elolvasod az eddigi hozzászólásokat. Arról, hogy másnak nem lehet gyereke nem a kérdező tehet.

Ezen logika mentén akkor a súlyos fogyatékos gyermeket nevelő szülő is örüljön, mert neki VAN gyereke, míg másnak nincs.

Vagy inkább az örüljön, akinek nincs gyereke inkább, mint hogy beteg legyen?

Akkor döntsd most el... Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb nem a szomszédé...

máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 anonim ***** válasza:
75%

Hat igen utolsó, végülis a kérdezőnek joga van bánkódni és szenvedni egy mondvacsinált problema miatt, a saját idejét b.ssza el a siránkozással, nem a miénket. Ettől függetlenül még hülyeség amit csinál. Ezalatt az idő alatt akár örülhetne is. Ez pont olyan, mintha én amiatt lennék depis, hogy miért nem születtem olyan szépnek mint Claudia Schiffer. De ez még nem is jo hasonlat, mivel a kérdezőnek akár még születhet is lánya, de en mar tuti nem leszek híres topmodell😄 de van két szemem, orrom meg két fülem, sőt még némi hajam is, es ezt nem mindenki mondhatja el magáról.


(Egyébként kérdező, még az is lehet h a fiad 16 évesen kitalálja h ő inkább lány lesz, és a problema máris megoldva 😄)


Amúgy a viccet félretéve, tényleg csak magaddal cseszel ki, na meg a babával. Olyan jó lenne ha az emberek néha egyszerűen hálásak tudnának lenni azért amijük van, ahelyett h arra koncentrálnak ami nincs. Sokkal több boldog ember lenne.

máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!