Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a nemi csalódásról?

Mit gondoltok a nemi csalódásról?

Figyelt kérdés

Sokan nem beszélnek róla, de létező dolog. Szégyenérzet vagy bármi más miatt,én sem vállalnám mindenki előtt mert jonne a beskatulyázás hogy szar anya vagyok. Édesanyamnak beszeltem rola. Kivancsi lennek a sorstarsak velemenyere. Mert most eleg szarul erzem magam, mindennapom fekete. Fiús anyuka vagyok, orulok a fiaimnak es imadom oket. Habár már az elso utan csalodott voltam de az hamar elmult, miutan a 20heti uh-n kiderult, hogy fiu. Utána mire megszuletett már boldog voltam. És imadom tenyleg. Aztán ugy voltam vele hogy a masodik lehet lány hisz mindig lányos anya akartam lenni, utalok focizni nyilvan a gyerekek kedvérért megteszem utalok sportolni, építeni, autózni. Én egy kreatívabb anya vagyok, festeni olvasni, tarsasozni imádok, kirandulni, stb... aztán mikor kiderult hogy ujabb pocaklakonk van mindenki ugy emlegette hogy a kishugi lány lesz ugyis, hu o tuti lány... beleéltem magam, de a 12heti ultrahangon már akkora kukaca van hogy nehez elrontani... nem tudom a Jo isten miert ilyen velem, annyira nagyon vágytam egy kislányra és most sose lesz lányom. Ennyi volt tobb gyerekunk nem lesz, helyunk sincs, en meg nem tudnám elviselni ha még lenne babánk es mind mind fiú lenne. Aki hasonlóan érzett hogy dolgozta fel?

Szeretném a picurkát ugy varni hogy boldogan szeretettel, de egyszeruen ha rá gondolok sírás jon rám és bánkódok hogy nekem miért nem lehet kislányom? Mindennapom ilyen es nem szeretném a terhességem igy tolteni de egyszeruen csalodottsag érzésen nem birok felulkerekedni. Koszonom a szar anya vagy hálátlan pics* hasonlo kommenteken nem kérem! Tudom h valakinek egy gyereke se lehet en hálás is vagyok értuk, csak gyaszolom hogy kislányom nem lehet.



#baba neme #csalódás #Nemi csalódás
máj. 10. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
74%
80# honnan veszed, hogy nekem nem lehet? :D van már szerencsére, és ráadásul elsőre összejött, semmi termékenységi gondom nincs. És ha annyira érdekel, onnan tudom, hogy van olyan anya, aki különbséget tesz a gyerekei között, mert engem sem szeretett igazán a sajatom, bár nem a nemem miatt (igaz, ő meg fiút akart), hanem mert becsusztam nővérem után nem sokkal. Kb azóta néz tobbe, hogy unokát szültem "neki". :D szóval nem minden anya megy át tűzön vízen át a gyerekeert, akkor se, ha amúgy a gyerek semmit nem ártott neki azon kívül, hogy megszuletett. Örülj, hogy neked nem volt ilyenben részed :) 79es voltam
máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:
21%
Nem vettem sehonnan, kérdeztem. Amúgy volt részem benne, mert engem meg az agresszív alkoholista apám utált csak azért, mert lány vagyok. Egy anyáról képzelem nehezen..
máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
77%
Nekem pedig igen, volt részem a meddőségben, 5 évig tartó küzdelem után jött össze a kisfiam. Így igen, én ismerem a másik oldalt is, hogy milyen érzés az, amikor nem tudhatod hogy lesz-e valaha gyereked. Ilyenkor marhára nem érdekel, hogy milyen neme lesz, csak az h végre a kezedben tarthasd. A gyerek amúgy nem azért kell, hogy elmondhasd azt hogy neked van gyereked, hanem azért mert a boldogság kulcsa az hogy másoknak szeretetet adjunk, és a legjobb formája ennek ha megadatik az, hogy a saját gyerekünket szerethetjük. Persze van olyan nagyon szomorú helyzet, hogy valakinek tényleg nem lehet valami miatt gyereke, és ilyenkor máshogy is tovább adhatja azt a szeretetet ami benne van, például hogy keres olyan embereket, gyerekeket, állatokat stb, akiknek szüksége van rá. Viszont amióta nekem megvan a kisfiam, azóta értem hogy miért is mondják azt, hogy a gyerek ajándék, én még soha nem éreztem ezt az érzést senki iránt, hogy akár az életemet is odaadnám érte, csak ő legyen boldog 🥰🥰 ami a kérdezőt illeti, ő valószínű sosem volt ilyen helyzetben h küzdeni kellett a babáért, így nem is tudja h milyen szerencsés h ez csak így az ölébe pottyant. Amikor valamit azonnal, küzdelem nélkül megkapunk, akkor természetesnek tűnik hogy ott van és nem igazán tudunk neki örülni. Az egészségünket is csak akkor becsüljük, ha betegek leszünk. Na ezen kene változtatni.
máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
49%
82# de olyan hülyeség a hozzáállás. Az enyém meg mindig is a világ legjobb apukája volt, ettől sajnos tudom, hogy vannak olyan apák is, mint a tied. Attól, mert veled nem történt meg valami, mással még megtörténhet.
máj. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:
73%
83# azért azzal nem értek egyet, hogy nem tudunk igazán örülni egy gyereknek, meg nem tudjuk megbecsülni, ha könnyen jön. Nekem azonnal jött, fiatalon, és mégis a pozitív teszt óta a világ legboldogabb embere vagyok, azonnal kötődni kezdtem hozzá, szeretni őt. Megszületett,7 hónapos, és ez a határtalan öröm és szeretet azóta is tart. Ne essünk át a ló túloldalára, ne magyarázzuk meg, miért normálisak a kérdező érzései, mert nem azok...egyébként gratulálok a babahoz, sok boldogságot
máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
100%

[link]


na most nézzétek meg... ez is még nem is terhes, de már kislányt akar, mert fia már van

máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
Oh, borzalom!
máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!