Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a nemi csalódásról?

Mit gondoltok a nemi csalódásról?

Figyelt kérdés

Sokan nem beszélnek róla, de létező dolog. Szégyenérzet vagy bármi más miatt,én sem vállalnám mindenki előtt mert jonne a beskatulyázás hogy szar anya vagyok. Édesanyamnak beszeltem rola. Kivancsi lennek a sorstarsak velemenyere. Mert most eleg szarul erzem magam, mindennapom fekete. Fiús anyuka vagyok, orulok a fiaimnak es imadom oket. Habár már az elso utan csalodott voltam de az hamar elmult, miutan a 20heti uh-n kiderult, hogy fiu. Utána mire megszuletett már boldog voltam. És imadom tenyleg. Aztán ugy voltam vele hogy a masodik lehet lány hisz mindig lányos anya akartam lenni, utalok focizni nyilvan a gyerekek kedvérért megteszem utalok sportolni, építeni, autózni. Én egy kreatívabb anya vagyok, festeni olvasni, tarsasozni imádok, kirandulni, stb... aztán mikor kiderult hogy ujabb pocaklakonk van mindenki ugy emlegette hogy a kishugi lány lesz ugyis, hu o tuti lány... beleéltem magam, de a 12heti ultrahangon már akkora kukaca van hogy nehez elrontani... nem tudom a Jo isten miert ilyen velem, annyira nagyon vágytam egy kislányra és most sose lesz lányom. Ennyi volt tobb gyerekunk nem lesz, helyunk sincs, en meg nem tudnám elviselni ha még lenne babánk es mind mind fiú lenne. Aki hasonlóan érzett hogy dolgozta fel?

Szeretném a picurkát ugy varni hogy boldogan szeretettel, de egyszeruen ha rá gondolok sírás jon rám és bánkódok hogy nekem miért nem lehet kislányom? Mindennapom ilyen es nem szeretném a terhességem igy tolteni de egyszeruen csalodottsag érzésen nem birok felulkerekedni. Koszonom a szar anya vagy hálátlan pics* hasonlo kommenteken nem kérem! Tudom h valakinek egy gyereke se lehet en hálás is vagyok értuk, csak gyaszolom hogy kislányom nem lehet.



#baba neme #csalódás #Nemi csalódás
máj. 10. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:
78%

"Szeretném a picurkát ugy varni hogy boldogan szeretettel, de egyszeruen ha rá gondolok sírás jon rám és bánkódok hogy nekem miért nem lehet kislányom? Mindennapom ilyen es nem szeretném a terhességem igy tolteni de egyszeruen csalodottsag érzésen nem birok felulkerekedni."


Maga a kérdező írta le, hogy a sírás kerülgeti a gyerekétől, pedig még megse született. Mit lehet sajnálni rajta vagy egyáltalán együttérezni?

máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 anonim ***** válasza:
84%

Nekem van lányom és 2 fiú, a 3.20 év kihagyással jött a lány után

Én is mindig úgy gondoltam lány lesz, de nem, lett volna utána, de sajnos beteg lett volna.

A lányom soha egy lányos dolgot nem vett a kezébe, ő egy fiúsabb lány, kb 5 fiú veszett el benne.

Sirasd el az álmod, és örülj, hogy egészségesek vagytok

máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 anonim ***** válasza:
38%

Attól hogy nem értetek egyet a kérdező érzéseivel érezhet így. Minden embernek joga van érezni.

Mindenkinek a saját maga élete a legnehezebb, a saját érzései a legnehezebbek. Ez így van rendjén, ezért elítélni valakit egyszerűen gyerekes.

Belebetegszik abba hogy a harmadik gyereke is fiú lesz? Na és? Nem dől össze a világ. Rajta áll hogy feldolgozza e és tényleg rá fekszik hogy a fiainak jó legyen vagy sem. Nem kell sajnálni de elítélni sem.

máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 anonim ***** válasza:
65%
24# de a fiuk is ugyanúgy jogosan fogjak sajnos egész életükben Sz*rul érezni magukat az anyjuk hulyesege miatt.
máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 anonim ***** válasza:
76%
Hát nekem egyik fiammal se ülsz le kreatívkodni, de társasozni is alig. Viszont mozgásos, felfedezős, igazi fiús játékok ezerrel, mert energikus kis tornádók és az ilyen fiszem fszomozás nem köti le. Megyünk ezerrel, és szeretem és nagyon jófej, szociális gyerekek és nagyon büszke vagyok rájuk, igenis szeretem őket nagyon. De az én kva anyámat már tényleg, hogy szeretnék azért leülni néha szöszmötölni is, és ha a szivárványra feszülök fel, nekik akkor sem lesz 5 percnél tovább érdekes. Lehet, hogy ha lenne lányom, ilyen lenne ő is, mint a fiúk. Akkor hárman lennének velem közben. De lehet, hogy nem olyan lenne, hanem lehetne fodrászkodni, meg masnik meg vízfesték meg gyurma, meg gyöngyfűzés és de jó lenne az is. Kövezzetek már meg tényleg.
máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 anonim ***** válasza:
35%
26# de amúgy neked felnőtt nőként a masnik, meg a gyöngyfűzés az álmod vágya? :D hogy te kiteljesedhess, ahhoz nyilván felnőtt programok kellenek, szerintem a gyerekkel tök mindegy, mit játszol, az elsősorban az ő szórakozása, fejlesztése miatt van, nem azért, hogy te minimum 20+osan kield a vágyaid a gyöngyfűzésben. 😅
máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a kérdésben azt írod, hogy terhes vagy a második gyerekeddel, kommentben meg ezt: "Igen lehet egy fiúval ezeket csinálni, csak nem az én fiaimmal, akik építeni focizni futkosni labdázni imadnak..."

Még meg sem született, de már focizik?

Vagy csak eldöntötted, hogy ő is ezeket fogja csinálni, csak hogy neked rossz legyen?

Értem, hogy csalódott vagy, de ez már mártírkodás.

máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:
82%
Már megint te ? Megismerni a stílusodról....joga van lányra vagy fiúra vágyni bárkinek...de ennyit sírni-ríni egyszerűen szánalmas.... Undorítónak tartom, hogy ennyire nem tudsz túllépni ezen. Mi a fsznak vállaltál be egy harmadikat is ha ennyire nem bírod feldolgozni, hogy az is fiú ?
máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, találj vigaszra a természetben! Nézz szét, gyönyörködj egy kicsit mondjuk az állatvilágban! A madarak milyen lelkesen etetik a fiókáikat, vagy a tehén szoptatja a borját stb. miközben egyiket sem érdekli, hogy milyen nemű. Egyszerűen boldog, hogy van kicsinye. Próbálj te is ilyen önfeledten örülni annak, amit adott neked a sors: egészséges gyermekeket. 🤗
máj. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 anonim ***** válasza:
100%
"Én egy kreatívabb anya vagyok, festeni olvasni, tarsasozni imádok, kirandulni, stb" - és ezeket fiúval miért is nem lehet?
máj. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!