Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a nemi csalódásról?

Mit gondoltok a nemi csalódásról?

Figyelt kérdés

Sokan nem beszélnek róla, de létező dolog. Szégyenérzet vagy bármi más miatt,én sem vállalnám mindenki előtt mert jonne a beskatulyázás hogy szar anya vagyok. Édesanyamnak beszeltem rola. Kivancsi lennek a sorstarsak velemenyere. Mert most eleg szarul erzem magam, mindennapom fekete. Fiús anyuka vagyok, orulok a fiaimnak es imadom oket. Habár már az elso utan csalodott voltam de az hamar elmult, miutan a 20heti uh-n kiderult, hogy fiu. Utána mire megszuletett már boldog voltam. És imadom tenyleg. Aztán ugy voltam vele hogy a masodik lehet lány hisz mindig lányos anya akartam lenni, utalok focizni nyilvan a gyerekek kedvérért megteszem utalok sportolni, építeni, autózni. Én egy kreatívabb anya vagyok, festeni olvasni, tarsasozni imádok, kirandulni, stb... aztán mikor kiderult hogy ujabb pocaklakonk van mindenki ugy emlegette hogy a kishugi lány lesz ugyis, hu o tuti lány... beleéltem magam, de a 12heti ultrahangon már akkora kukaca van hogy nehez elrontani... nem tudom a Jo isten miert ilyen velem, annyira nagyon vágytam egy kislányra és most sose lesz lányom. Ennyi volt tobb gyerekunk nem lesz, helyunk sincs, en meg nem tudnám elviselni ha még lenne babánk es mind mind fiú lenne. Aki hasonlóan érzett hogy dolgozta fel?

Szeretném a picurkát ugy varni hogy boldogan szeretettel, de egyszeruen ha rá gondolok sírás jon rám és bánkódok hogy nekem miért nem lehet kislányom? Mindennapom ilyen es nem szeretném a terhességem igy tolteni de egyszeruen csalodottsag érzésen nem birok felulkerekedni. Koszonom a szar anya vagy hálátlan pics* hasonlo kommenteken nem kérem! Tudom h valakinek egy gyereke se lehet en hálás is vagyok értuk, csak gyaszolom hogy kislányom nem lehet.



#baba neme #csalódás #Nemi csalódás
máj. 10. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
44%

28, 38, 39, 40, 42, 43 azt hiszem ti írtátok, hogy ez is az én kérdésem.

Az előzőt én írtam pár hete, ha valaki nem írja oda, hogy van új kérdésem, akkor nem is tudok róla :D

Nekem valóban a 3.fiam jön és azóta nem is igazán voltam az oldalon.

De mint látjátok nem az egyetlen vagyok, aki így tud érezni.

Különben nekünk lehet lesz majd 4.baba is. És igen, ha ő is fiú, akkor valszeg újra nem fogok örülni a ténynek, de attól még szeretem és szeretni fogom mindegyik gyerekemet.

És nekem nincs is magyarázatom rá, miért szeretnék kislányt, egyszerűen csak ezt érzem.

És továbbra is felesleges akár engem, akár ezt a kérdezőt felhozni, hogy "bezzeg másnak x éve nem sikerül a gyerek", "bezzeg másnak egyáltalán nem lehet gyereke".

Ennyiből én is mondhatom, hogy "bezzeg másnak lehet lánya, nekem nem".

Senki nem tehet arról, hogy egy másik ember élete hogyan alakul. Felesleges összehasonlítani, mert mindenkinek a saját nyomora fáj a legjobban.

máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim ***** válasza:
20%

Nem olvastam vegig a kommenteket de, valamennyire aterzem. Legeloszor mikor teherbe estem, nagyon izgatott voltam, és csinaltam egy korai ver tesztet a baba nemere (6. Hetesen mar kimutatja) lanyt mondott. Nagyon boldog Voltam hisz lanyt gondoltam elsore. Aztan a 8. Heten ultrahangon nem lattak szivhangot. Missed ab lett a vege. A mutet utan genetikai szuresre kuldtek a terhesség maradvanyait. Egy kromoszoma hiba miatt nem fejlodott es valoban kislany lett volna.

Nagyon sirtam es nagyon fajt.

Majd 3 hónapra ra újra teherbe estem. Ugyan úgy elvegeztem ezt a ver tesztet 7 hetesen ami fiut mondott. Ultrahangon is bebizonyosodott hogy kisfiu.

Kicsit csalodtott voltam de roppant orultem mert egeszseges.

Neha meg mindig elerzekenyulok hogy ha az első egeszseges lett volna akkor most lanyom lenne. De akkor nem lenne itt a fiam.

Egyelore nincs tervben a 2. De majd remelem kislany lesz. Ha nem, akkor 2 fiam lesz es annak is orulni fogok.

Szerintem amint megszuletik a masodik fiad, nem lesz ilyen érzes benned.

máj. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:
61%
51# persze, hogy van, aki úgy érez, mint te, de attól ez még nem lesz normális. Az igazi anyai szeretet feltételek nélküli. Te már egy meg nem született gyermek elé is elvárásokat állítasz. Azt mondtad, lehet, lesz még gyereketek, de ha ő is fiú lenne, ugyanúgy csalodnal, na ezt inkább hagyjuk is...na de mi van, ha lány? Eleinte orulnel, aztán megszületik pár év, nem viselkedik lanyosan, rövid hajat akar mondjuk, meg focizni szeret, nem barbizni, és máris csalodsz..aztán felnő, bejelenti, hogy leszbikus, és a kinézetén látszik, hogy a kapcsolatban ő a "fiú", vagy bejelenti, hogy transznemű, és fiúnak érzi magát..tudom, ezek elrugaszkodott és ritka példák, de az életben bárkivel bármi megtörténhet, és pont azokkal szoktak az ilyen dolgok megtörténni általában, akik képtelenek annak örülni, amivel a sors megajándékozta őket.
máj. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 anonim ***** válasza:
35%
50. Ne haragudj, tényleg nem jön ki a matek, mert nem pihenni ülnék le, a fiúkkal meg ugyanúgy csinálnám továbbra is. Nagyon be akarod magyarázni nekem, hogy hülye vagyok, mert vágyom arra is, hogy ezt a részt is megtapasztaljam. Hidd el, hogy talán kicsit jobban tudom, hogy mit lehet és mit nem a gyerekeimmel, és azt is, hogy úgy általában hogyan működnek, tekintve, hogy 10+ éve óvodában dolgozom. Sajáttal szeretném átélni ezt mindet, nem máséval. Igen, én ebben teljesedek ki, hogy a gyerekekkel vagyok. Szörnyű, tényleg.
máj. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
48%
54# nem kell elmagyaráznod, milyen gyerekekkel foglalkozni, mert én meg bölcsiben dolgoztam, és én is imádtam, de a fiuk pl ugyanúgy szerettek pont gyöngyöt fűzni, meg rajzolni, mint a kislányok.
máj. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
0%
De az enyémek nem.
máj. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:
79%
53-nak van igaza. Vannak, akik így éreznek, de egyrészt ez eretlen, gyerekes gondolkodás, masrészt pedig a kerdező mindenképpen túlzásba esik ezzel. Mintha valami tragédia történt volna, neki "gyászolni" kell. Mikor semmiféle tragédia nem történt. Sajnálom, de ez akkor sem normális, ha megfeszültök is a magyarazkodásba...
máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:
34%

Miért kell ennyire bizonygatni, hogy ki a normális és ki nem, amíg egyébként mindneki szereti a gyerekeit akármilyenek is. Attól még vágyni lehet másmilyenre is, nem szereti senki attól kevésbé azt, aki már van neki.

Egyébként van, akinek meg az a normális, hogy egymás szájában laknak a családdal, van, akinek az, hogy kötelező beszélgetni a játszótéren, satöbbi. Van, aki meg ezektől frászt kap. Egyik sem kevésbé normális a másiknál...

máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:
34%

Na ez az... Ki dönti el, hogy mi a normális?

Mindenkinek más.

máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:
74%

Bocs, de nem.

Kellenek normák, máskülönben szétesünk. Most szerinted az komolyan oké, hogy ha a kérdező a méhében lévő magzatot nem bírja elfogadni, mert nem lány, es ő úgy dönt, hogy ez normális, akkor legyen az?? Nem, szerintem ne legyen. Szerintem ne dőljön hátra, hogy mit van mit tenni, meg hogy ő gyászolni akar (egy meg nem született kisbaba NEMÉT akarja gyaszolni - szerintetek ez komolyan nem abszurd??), hanem menjen és kérjen segítséget.

máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!