Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lusta anya vagyok,...

Szerintetek lusta anya vagyok, ha hétköznap ebédet rendelek, és csak hétvégén fözök?

Figyelt kérdés
16 hos a kislányom, neki megcsinálom a fözeléket, meg probálok magamnak olyat rendelni, amit ö is ehet. (azért választom magamnak az ebéd rendelést,mert egy félnapom rámegy a fözésre.az igy nyert idöt a kislányommal töltöm)
2010. dec. 7. 13:56
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
26%

"Te max azért lehetsz ügyes, mert nem téveszted el a telefonszámot."


Ez tetszik! Mennyire igaz!

Az én férjem mindig megdicsér, ha finomat főzök, és büszke rám. Na, persze nem csak ezért.

Tényleg a te férjed mit eszik?

2010. dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan én nem a kérdező vagyok, de az én párom a munkahelyén eszik főtt ételt, itthon este már nem. Hétvégén, vagy amikor itthon van szabin, akkor szoktam főzni.
2010. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
96%
Sőt, engem már pár évvel ezelőtt, amikor összejöttünk, rögtön az elején "letiltott" a főzésről. Ugyanis minden délután munka után még mentünk bevásárolni, főztem minden nap vacsorát. Két hét után leállított, és azt mondta, ez így nagyon nem lesz jó, mert máris felszedett két kilót. Hát ezért nem kell neki este főtt kaja.
2010. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
24%
Az én férjem is felszedett 20 kg-ot, amióta elvett: Na, jó ő badizik is rendesen.
2010. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagy lusta!A többi "tökéletes anyuka" meg irigy,mert te megteheted hogy rendelsz és nem kell a tűzhely mellett állnod.Vagy tipikusan olyan férjük van,aki azt hiszi hogy egy szolgát vett el.
2010. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%
Te annak érzed magad? Vagy valaki ezzel vádolt? Ha ez így jó neked, ne foglalkozz mások véleményével. Én nem ítéllek el ezért, nem mindenki született konyhatündérnek. Én hétvégente főzök, amikor a párom tud a babával foglalkozni, és sok időm elmegy vele (nem csak a főzés, a mosogatás is több idő). Azt azért válogasd meg, miből adsz a babának, tényleg nem lehet tudni, miket raknak a rendelt kajába (pl. ételízesítők, olcsó, silány alapanyagok).
2010. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
71%
tévedsz 14:36-os! Imádok főzni és ettől még nem vagyok szolga.
2010. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
98%

Érdekes, hogy az eddig fel sem merült, hogy valaki talán SZERET FŐZNI. Én például szeretek, és finomat is főzök, szóval erről nem mondanék le.


Ellenben az összes többi házimunkát utálom. Tehát ha lenne pénzem, takarítónőt fogadnék, az tuti. :o)))

2010. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
38%

14:36!

14:20 vagyok: Hidd el, én is megtehetném, hogy rendeljek. Egyáltalán nem vagyok irigy. A kérdés úgy szólt, hogy lusta-e, és nem úgy, hogy irigykedünk-e. És a férjem leszólását meg kikérem ez én és az Ő nevében is! Hogy jössz Te ahhoz, hogy így merj beszélni még csak nem is rólam, hanem a férjemről? Én a helyedben nagyon mélyen elsüllyednék! Méghogy rabszolga.... gyönyörű!

2010. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
66%
Ha neked jó a rendelt kaja, a kicsi meg eszik főzeléket, és a férjed nem igényli, nem várja el a főzést, akkor nem gond.:)
2010. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!