Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lusta anya vagyok,...

Szerintetek lusta anya vagyok, ha hétköznap ebédet rendelek, és csak hétvégén fözök?

Figyelt kérdés
16 hos a kislányom, neki megcsinálom a fözeléket, meg probálok magamnak olyat rendelni, amit ö is ehet. (azért választom magamnak az ebéd rendelést,mert egy félnapom rámegy a fözésre.az igy nyert idöt a kislányommal töltöm)
2010. dec. 7. 13:56
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
63%
Nah akkor én is a lusták táborába tartozom:)))Az én férjem is bent ebédel a melóhelyen,magamnak meg nem állok le főzni!A gyereknek megcsinálom(bár főleg még szopik),de csak magam miatt nem állok még 1 órát sem a konyhába,nemhogy egész délelőtt!Én is rendelem,és olcsóbban jön ki mintha mindennap elcsattognék, bevásárolnék(tuti mást is vennék,olyat is ami nem feltétlenül kell),nekiállnék,megfőzném,mosogatnék stb.
2010. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
46%

Akkor már hárman vagyunk.

Én is rendelem, de szintén nem magamnak. Nekem bármi megteszi. De a lányom imádja a rántott és sült husikat. Egy adagot 2 napig eszik. Levest főzök és a mélyhűtőből adom neki. Főzeléket a kistesójának ha csinálok ő is ehet belőle. Ennyi.

Két gyerek mellett, kevés rutinnal nekem nagyon sok időm elmenne vele. Már párszor elhatároztam, hogy belevágok, de eddig mindig megőrülés lett a vége. Csak a férjem tud leváltani a gyerekek mellől, mert nagyszülők messze laknak. Így maradt ez egyenlőre, de ahogy nőnek és jobban ellesznek egymással veszem a bátorságot és gyakorlott konyhatündér leszek.

Különben, ha főzök az jól szokott sikerülni, csak nagyon sokáig tart.


Egy majdnem 1 és egy majdnem 3 éves gyermek anyukája

2010. dec. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.hasonlo a véleményem amit az utolso anyuka leirt.nekem is ha aférjem foglalkozik a gyerekkel, akkor tudok fözni. 16 hos, de nem nagyon van el egyedül. egyébként ismerek olyan anyukákat, nem egyet is, akinek anyukája v. anyosa megföz rájuk, mig kicsi a gyerek. addig az anyuka tud a gyerekkel"felhötlenül" kikapcsolódni. mennek össze-vissza. nállunk nem föz senki ránk, én igy oldom meg. örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel, mert néha lelkiismeret furdalásom volt,hogy vajon más is van igy ezzel a dologgal?!
2010. dec. 7. 15:57
 34/54 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hová sorolni magam,de biztos nem vagyok lusta.Az én párom ételszállitó.A kaját ingyen kapjuk,így nem főzők.Mikor nem ott dolgozott akkor is rendeltük,megbízható helyről.Nem volt szép lustának vagy kényelmesnek nevezni a kérdezőt.Én is nevezhetném azt lustának aki nem vasalja gyermekei cuccát.Hány ilyet olvastam itt.
2010. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
36%
nem adnám a gyerekemnek ezeket a rendelt kajákat, ki tudja mit tesznek bele milyen körülmények között főzik, hány szakács köp bele unalomból.mindenki saját maga döntse el, hogy tiszta e a lelkiismerete.
2010. dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagy lusta! Megteheted, ezért megteszed. Mi lejárunk minden nap a kedvenc éttermünkbe vacsorázni, és hozatjuk az ételt. Bejárónőm van, és kertészünk. Én nem foglalkozom más véleményével. Egész nap a gyermekemmel vagyok, és a férjem szerint isteni az illatom, nem csirkepaprikás szagú. ;)Még mielőtt valaki eltartottnak mondana. Tőzsdézek. ÉN, ÉS NEM A FÉRJEM!!!
2010. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
68%
Egy jó tanács: ha letusolsz és hajat mosol főzés után, akkor máris ugyanolyan illatos leszel, mint tőzsdézés közben.
2010. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
Igaz, még nincs gyerekem, de napi 12-15 órákat dolgozom. Hetente 2-szer eszünk bent a munkahelyen, a többi nap főzök. Mert szeretek főzni, és állítólag tudok is. Ráadásul hetente 1-2 alkalommal sütök is valamilyen süteményt. Amikor napi 15-20 órát dolgoztam, na, akkor tényleg rendeltük a kaját. De ezt is meg lehet unni.
2010. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
64%

"Nem volt szép lustának vagy kényelmesnek nevezni a kérdezőt"


Ez most nem egy vita, Ő kérdezte, hogy szerintünk lusta-e. Mindenki leírja a véleményét. Aki úgy dönt, hogy szerinte lusta, csak a kérdésre válaszol a saját véleménye szerint, és nem bunkóságból írja, hanem csak azért, mert ez volt a kérdés... Ha valaki megkérdezi, hogy h.ülye-e akkor is kap igent és nemet is. Nem tudom, hogy egyesek miért háborodnak fel rajta. Főleg a kérdező. Ha nem akarod, hogy bárki is lelustázzon, ne kérdezz olyat, hogy szerintünk lusta vagy-e :D

2010. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
75%
Ja, és anyának semmiképp nem vagy lusta, hiszen nem a gyerekednek nem főzöl vagy mosol, vagy vasalsz, hanem a családra nem főzöl, így maximum háziasszonynak lehetsz lusta. Én már nem foglalok állást, mert még a végén lebunkóznak, hogy válaszolok a feltett kérdésre... utolsó
2010. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!