Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lusta anya vagyok,...

Szerintetek lusta anya vagyok, ha hétköznap ebédet rendelek, és csak hétvégén fözök?

Figyelt kérdés
16 hos a kislányom, neki megcsinálom a fözeléket, meg probálok magamnak olyat rendelni, amit ö is ehet. (azért választom magamnak az ebéd rendelést,mert egy félnapom rámegy a fözésre.az igy nyert idöt a kislányommal töltöm)
2010. dec. 7. 13:56
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
32%

MONDOM BADIZIK A FÉRJEM!!!!

ÚGYHOGY NE SZÓLJATOK BE ANNAK AKI SZERET ÉS TUD ÉS AKAR FŐZNI, JÓ???!!!!

2010. dec. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
köszönöm azért a válaszokat. ugy megy rá fél napom, hogy a mosogatással együtt. hétköznap a férjem a m. helyén ebédel, hétvégén otthon van, akkor ö a gyerekkel foglalkozik,én meg nyugodtan megtudok fözni. igy hétköznap kicsit tudok menni a gyerekkel ide-oda, nem fásulok bele az állandó otthon ülésbe azzal, hogy naponta v. kétnaponta félnapot fözzek, mosogassak.
2010. dec. 7. 14:45
 23/54 anonim ***** válasza:
4%
Most aztán mindenki sarkig sz..ta magát.Nevetséges.
2010. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi Lányok, lehet, hogy csak én nem értem, hogy min ugrotok össze? Van, aki szeret főzni, és szívesen teszi, van, aki szeret, de nemigen főz, mert nincs rá szükség(pl.párja meleget ebédel a melóban) és van, aki csak azért főz, mert a férje elvárja, hogy, ha törik, ha szakad, főzzön!!! Én pl imádok főzni, sokszor apa szól rám, h ma ne főzzek:) De szerintem attól, hogy nem főz, csak hétvégén, még nem lusta! Ha ez nekik megfelel....
2010. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
27%
akkor te milyen jelzővel illetnéd? házias?
2010. dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
tetszik a 14:36 os hozzászolása. örülök, hogy van igy más is.(Banyuci). lehet vannak itt irigy anyukák is. azért azt leirtam, hogy a babának megszoktam csinálni hétköznap a fözeléket.sok fözelékre van szükségük az ilyen koru gyerekeknek. arra nem vagyok lusta.csak magamnak nem, mert én mindig nem eszek fözeléket.viszont hétvégén mindig fözök.
2010. dec. 7. 15:04
 27/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtehetném, és lenne normális kifőzde akkor lehet hogy én is rendelnék, de nem biztos. Én cakk-pakk 2-3 óra alatt lerendezem a mosogatást is, mosogatok főzés közben is. Addig kisfiam kint van velem segít, beszélgetünk vagy bent játszik a szobában. 21 hónapos egyébként.
2010. dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
38%

Így van! Rátermettnek, strammnak kell lenni!

Nem vagyok irigy, rendelhetnénk, de nekünk az nem kell. Ügyes vagyok én, megtudok főzni nap mint nap.

2010. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
34%
Nekem van egy családmodell képem, amibe egy otthon lévő anya esetében nem fér bele a rendelt kaja. Hogy lusta vagy-e, nem csak kényelmes. Én szeretem, hogy szeretik a gyerekeim a főztömet, szeretem, hogy a férjem büszke rám, hogy jól főzők. Utálok bevásárolni és tudnék jobb időtöltést a főzésnél is, de nekem most a gyerekeim és a háztartás a munkám, ez a munkamegosztás.
2010. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen egyetértek veled!!!!!
2010. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!