Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lusta anya vagyok,...

Szerintetek lusta anya vagyok, ha hétköznap ebédet rendelek, és csak hétvégén fözök?

Figyelt kérdés
16 hos a kislányom, neki megcsinálom a fözeléket, meg probálok magamnak olyat rendelni, amit ö is ehet. (azért választom magamnak az ebéd rendelést,mert egy félnapom rámegy a fözésre.az igy nyert idöt a kislányommal töltöm)
2010. dec. 7. 13:56
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
65%

Ma 14:36-osnál a pont:)

És a kérdező is szimpatikus.

Én is sokszor rendelek kaját, mert napi 750Ft-ért megéri 3 fogás. Kiadós, és nagyon finom! A másfél éves kisfiam folyamatosan sír, még akkor is, ha egy rántottát készítek, ezért sajnos nem megy a főzés, és inkább vele játszom, addig is, amíg főzni kellen.


Szuperanyuciknak tudom, hogy ez nem jön be. Én nem vagyok szuperanyuci, ezt is tudom.

2010. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
33%
Attól, hogy 2-3 naponta főzök, heti rendszerességgel takarítok nehogymár szuper anyuci legyek. Ne essünk már túlzásokba. A férjem reggel 5től este 5-6ig dolgozik, itthon babázik, rám is jut energiája, akkor Ő meg szuper apu? Hát szerintem egy felnőtt embernek ez a dolga. A férfi dolgozik, az anyuka meg ellátja a családot. Étellel, tiszta ruhával, tiszta, rendezett lakással, szeretettel. Szerintem ez nem szuper anyuciság, hanem normális élet...
2010. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
18:09-es.Tényleg ne vitatkozzunk.Én nem érzem magam rossz háziasszonynak.Többiek is,szerintem kár itt vitatkozni.Főzzőn akinek van kedve,rendeljen aki teheti.
2010. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
75%

Én egyébként csak annyit kérdeznék azoktól, akik lelustáznak minket, kajarendelősöket, hogy ha a férjük kajaszállító cégnél dolgoznának, és ezért ingyen kapnák a kaját, a kisujjukat sem kellene megmozdítaniuk ezért, akkor visszautasítanák a lehetőséget, és nem fogadnák el az ingyenkaját, és csak azért is főznének, hogy ne tűnjenek lustának??? Ugye nem? Ezt egyik lelustázós sem gondolhatja komolyan... (a költői kérdésre onnan jött az ötlet, hogy az egyik válaszoló férje kajaszállító). Ha én ilyen helyzetben lennék, tudjátok, hogy ki főzne... akinek hat anyja van!

Egyébként kemény 3 hete rendelem a kaját, és minden héten eddig 3-4 napra rendeltem csak, mert a többi napon FŐZTEM, SÜTÖTTEM. Erről ennyit.

2010. dec. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

egyéltalán nem vagy lusta anya, ne törődj ezekkel a negatív véleményekkel!

Hiszen hétvégenként főzöl, tehát tudsz főzni.

Hétközben pedig ökéletesen megfelel a rendelt kaja is, hiszen mindennap főttételt eszik a kisfiad is.


Ne vitatkozzatok már ezen!


Kellemes ünnepet kívánok mindenkinek!

2010. dec. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:

Szerintem csak praktikus vagy és megengedheted magadnak, akkor meg miért ne? Mindig is lesznek olyan emberek, akik csak a szálkát keresik a másik szemében, de ez ellen úgysem tudsz mit tenni.

Itt meg ha az ember föltesz egy kérdést, mert bizonytalan valamiben, akkor sokszor olyan válaszokat kap, amik rátesznek egy lapáttal a felmerülő aggályra. Nem tudom miért jó az ilyenen élvezkedni... Én is kaptam hideget-meleget, de inkább hideget a napokban az egyik kérdésemre. Kezd nagyon elegem lenni a gyakori látogatóinak stílusából.

2010. dec. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
59%
Na én ezt most nem értem.... Megkérdezi a kedves kérdező, hogy lusta-e vagy sem. Erre egyértelmű, hogy kap igent is, meg nemet is. Ha csak megerősítést szeretne, önigazolást, akkor oda kell írni, hogy csak az írjon, aki szerint nem vagyok lusta. Viszont akkor ez már nem kérdés, hanem kérés, amit meg a szabályzat tilt. Én nem tudom, miért vannak egyesek ezen felháborodva. Kérdezett, válaszoltak. Amúgy ha a férjem ingyen hozná a kaját, naná, hogy nem főznék, de a kérdés (mint olvashatjuk) nem így szólt. Amúgy nem érdekel, hogy ki rendel, meg ki főz, csak nem értem a felháborodást....
2010. dec. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
A stílus olyan, ami sokszor felháborító. Anonimitásba burkolózva többet megengednek maguknak az emberek. Sok esetben ugyanezt ha szóban kérdezi meg valaki, akkor sokkal tapintatosabban megfogalmazott véleményeket kap majd.
2010. dec. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
74%

De most visszaolvasva az összes kérdést, egész finomak voltak a válaszok. Néha sokkal cifrábbak is vannak. Az előzőt általánosságban értettem inkább.

De azért biztos szarul esik az embernek, hogy azt mondják, igen, lusta vagy, amikor lehet, hogy csak főzni nem szeret és mondjuk a lakás meg csillog-villog, mert olyan tisztaság van. A másik embernél meg esetleg aki most lelustázza a kérdezőt, lehet, hogy áll a mosatlan, meg a vasalni való, mert neki meg ahhoz nem fűlik a foga.

2010. dec. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
utolsónak tetszik a hozzászólása. és még hasonló szimpatikus hozzászóló anyukának. igazábol tényleg egy megerösitést akartam hallani,hogy ez nem a lustaság. a fözésen kivül, mosok, takaritok, vasalok, gyerekkel vagyok. kicsit "light-osabb" ak a napjaim. mert mint irtam, mosogatással eggyütt nekem egy fél nap a fözés.
2010. dec. 8. 12:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!