Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Teljesen...

Mit csináljak? Teljesen tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
A kislányom 18 hónapos.Hétfő este elkezdett köhécselni,egyből kezdtem neki adni a C vitamint.Keddre rosszabb lett,este 38,5 volt a láza,adtam neki egy kúpot ami le is vitte neki.Szerdára még jobban köhögött,de olyan rohamok jöttek rá,hogy már hányt.Elvittük az orvoshoz,azt mondta nem olyan komoly,nem ad komolyabb gyógyszert,csak felírt egy másik köptetőt(Ambroxolt)és adjam tovább a C vitamint és szívjam az orrát.Tegnap még egész jól volt,a mai nap viszont katasztrófa.3-szor volt megint olyan köhögési rohama,hogy hányt,iszonyúan folyik az orra,fél óránként szívtam le neki,a szemei vörösek a könnyezéstől,nagyon rosszkedvű,de nem lázas.A szívem szakad meg,hogy nem tudok csinálni semmit.Hívjam ki az ügyeletet?kijönnek egyáltalán ilyen esetben vagy csak megmondják,hogy mit adjak neki?mit tegyek?Annyira szenved szegény...
2010. dec. 31. 22:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatod a Stodalt. Rosszat nem tudsz vele tenni, homeopátiás szer. Csak annyi, hogy egyszerre köptetőt és köhögéscsillapítót nem szabad adni. Tehát vagy ez, vagy az.
2010. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!balzsammal is bekentem a hátát,aztán el is aludt.Remélem tud aludni majd minél többet.
2010. dec. 31. 22:22
 13/16 anonim ***** válasza:
Hogy van szegényke? Lehet még adni cebion 2x multivitamint is.
2011. jan. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

C-vitamint és multivitamint nem csak akkor kell adni, amikor már beteg, hanem elvileg ősztől-tavaszig szedheti.

Persze, ha megeszik napi kb. fél kg kivit és egy fej káposztát, akkor nem kell :)

A Béres csepp + C-vitamin nagyon jó páros, csak sajnos betegen a Bérest nem szedheti.


Amúgy köhögésre a hagymatea is nagyon jó, a vírusok ellen pedig a mézes fokhagyma! Én nem tömném gyógyszerekkel, ha nem muszáj. Ha ezek nem hatnak, akkor persze muszáj sajnos.

2011. jan. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2 éves a kisfiam, 2 hete ugyanez a helyzet, ő is kapott Stodalt és Amroxolt is, de csak rosszabb lett....mert nem mindegy milyen köhögése van. nekünk száraz, ugatós, fulladós. Sinecod cseppet kap, plusz már antibiotikumot is, mert a füle is begyulladt, ááááá....na mindegy,szóval, hurutosra megy az Ambroxol, Stodal, száraz köhögésre a Sinecod. Hívd fel nyugodtan a dokitokat, hogy mit adhatsz neki. Nekünk jót tett még a hársméz 1-1 kiskanállal kap azt is.
2011. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!szerencsére már jobban van!!
2011. jan. 1. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!