Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak vele? Annyira...

Mit csináljak vele? Annyira félek hogy megfullad!

Figyelt kérdés
4 hós a kisfiam, és egy két hete igen aktivan elkezdett hátról hasra fordulni. Éjjel mindig hátra rakom le, most reggel meg azt vettem észre hogy hasra fordult álmában. Annyira félek hogy megfullad. A másik dilije hogy valamit mindig a fejére huz. A kiságyában a matracra rá van rakva még egy pléd. Igy szokta meg (nagyon nehezen szokta meg a kiságyat), ha nincs benne nem bir elaludni. ÉS állandóan az arcára huzza. Eltakarja a kis fejét vele. Miért? mi nem tetszhet neki?
2011. febr. 9. 11:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
Túl teng az ész. A védönő nem szól az ilyenér?? Nekem 8, ti tudjátok. Láttom sok könyvet olvastok.
2011. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Képzeld, a védőnő is azt mondta, hogy nyugodtan. De úgy látom, nálad teng túl az ész, sőt, még olvasni sem tudsz, vagy nem akarsz, vagy csak annyira szemellenzős vagy, hogy az már fáj. Ha nem akarod megérteni, nem is fogod.

Így tudott aludni a gyerekem, és kész.

16 hónapos, még él.

Én 35 éves vagyok, még élek. Akkor? Mi a bajod?

2011. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
69%
Az én kislányom mindig a hátán aludt,utált hason lenni, de a du. alvások idejln mindig hason altattam, mert álmáában többször megemelgette a fejét és gondoltam így is erősödnek az izmai. Egyszer a nyáron, kb . 3 hónapos lehetett és letettem aludni hasra a franciaágyra, kb. 10 perc múlva benéztem és szinte az összes kaja mellette volt az ágyon (kihányta) és amikor felkaptam még akkor is jött belőle. Szaladtunk a dokihoz és ő is azt mondta, hogy akár meg is fulladhatott volna, ha hanyatt van és az mondta szoktassam nappalra is vissza a kiságyba (van légzésfigyelő) , mert ha mégegyszer előfordulna ilyen nehogy megfulladjon. Ja és Hál Istennek nem talált akkor semmi baját. A hasonalvásról még annyit, hogy szerintem senkinek nem tiszte eldönteni, hogy ki hogy altatja a gyerekét. Engem pl. 2 hónapos koromtól anyukám hason altatott, csípőficamos voltam és a doki tanácsolta és itt vagyok 2 évesen semmi problémám.
2011. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó vagyok, bocsi 32 évesen akart lenni.
2011. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
67%

az én 9hósóm világ életében hason aludt,még a babakocsiban is pici korában...

már a kórházban a csecsemősnővérek hason fekve kötötték be a pólyába!!! ugy tudott elaludni...

2011. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is lehet gratulálni,mert nekem is hason alvós.Most másfél éves.Ez nem egy választható dolog,mint anyatej hiánya esetén a tápszer,vagy a cumi vagy ujjszopás.Egyébként pedig az orvosok sem tudják a bölcsőhalál okát.Hol ezt találják ki,hol azt.

Egyébként Banyuci jól felhúzta magát:)

2011. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Na igen, ezen már nem bírtam nem felhúzni magam. Hogy valaki ennyire szemellenzős legyen, és csak fújja, fújja a magáét....
2011. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Mert Te mit csinálsz? Hm? Én már át éltem milyen az amikor nem vesz levegőt a gyerek. Nem kívánom senkinek. Én itt befejeztem!
2011. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Na haragudj utolsó,de úgy mondod ezeket,mintha 3 hetesen csülkös pacallal etetnénk a gyerkeinket.A hason alvás nem bűn,kényelem kérdése.Ha holnap azt mondják,hogy a palfonról lógassuk őket akkor felkötöd lábánál fogva a csillára?Nem bántani akarlak tnyleg,de hidd el,egy gyerek sem halt még meg kizárólag a hason altatástól.
2011. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
bocs az elütésekért
2011. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!