Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak vele? Annyira...

Mit csináljak vele? Annyira félek hogy megfullad!

Figyelt kérdés
4 hós a kisfiam, és egy két hete igen aktivan elkezdett hátról hasra fordulni. Éjjel mindig hátra rakom le, most reggel meg azt vettem észre hogy hasra fordult álmában. Annyira félek hogy megfullad. A másik dilije hogy valamit mindig a fejére huz. A kiságyában a matracra rá van rakva még egy pléd. Igy szokta meg (nagyon nehezen szokta meg a kiságyat), ha nincs benne nem bir elaludni. ÉS állandóan az arcára huzza. Eltakarja a kis fejét vele. Miért? mi nem tetszhet neki?
2011. febr. 9. 11:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
69%

Kösz a gratulációt....

Tényleg semmi közöd,hogy ki hogy altatja a gyerekét.

Hanyatt nem tud megfulladni a böfitől?Az oké,hogy nem a száján vesz levegőt,de ha épp tele a torka,akkor az orrán se bír,már bocs.

2011. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Egyébként kedves kérdező, nézd meg ezt a képet: [link]

Kisfiam így aludt, mindig totál belefúrta a fejét mindenbe. És mégis kapott levegőt, még él is... (16 hónapos múlt, most már sokszor alszik oldalt is)

2011. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
Nekem mindegy, hogy hogy altatod a babád, de majd, ha leáll a légzése ne panaszkodj. Egyik ismerősömnek majdnem meghalt így a kisfia, megjegyzem nekik is volt légzésfigyelőjük. Utolsó pillanatba értek be a kórházba a mentővel... Nem kívánom azt az érzést... De ti tudjátok, a ti gyereketek. Egyébkén oldalra is lehet fordítani és úgy aludjon.
2011. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Érdekes lenne, ha 16 hónaposan megfulladna.... ha eddig nem fulladt meg, ezután sem fog.

ÉS MINT ÍRTAM, ELSŐ PERCTŐL KEZDVE MEGFORDÍTOTTA A FEJÉT, MI A JÓ HÁLA ISTENTŐL FULLADT VOLNA MEG????

2011. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

És ott a linkelt kép is, ahol látszik, hogy totál befúrta a fejét az ágyba, mégis kapott levegőt. Na erről ennyit.


Ja, és nem mellesleg az oldalt altatás meg a csípőre nézve káros hatású. Csak hogy tudd.

2011. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
53%
Az én babám csak hason aludt,mert a hátán üvöltött,úgyhogy nem volt más választásunk.16 hós és még él :)De miért fulladna meg hason?Szerintem háton is ugyanannyi esélye van megfulladni,vagy még több,mert ha bukik,akkor nem folyik ki úgy,mint hason.
2011. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
15:01-es vagyok. A bölcsőhalálban meghalt babucik szinte, mindegyike HASON ALUDT! Én nem mertem leteni hason, mert féltem. De ti vagytok biztos az okosabbak, biztos jobban tudjátok.
2011. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Olvass már könyörgöm... igen, mi okosabbak vagyunk, mi tudjuk, MERT MÉG ÉL A GYEREKÜNK!!!!
2011. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként én is hason alvó vagyok és mindig is voltam, csecsemő koromtól kezdve. 35 éves leszek, ugye most már nem fenyeget a bölcsőhalál veszélye??? :D
2011. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
54%

Amúgy meg ha hanyatt és oldalt fekve ordít, és hason elhallgat, mi a jó fenét csinálsz? Erőszakkal csak azért is hanyatt fekteted, és egész éjjel hallgatod a bömbölését??? Lilára ordította a fejét. Na szerinted, miért raktam hasra??


Ráadásul fájt a pocija is, hason viszont sokkal kellemesebb volt neki emiatt is.

2011. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!