Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még rajtam kívül valaki,...

Van még rajtam kívül valaki, aki nem kapott még egy szál virágot sem anyák napjára?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 10:02
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Hát én is anyák napja alkalmából kezdhettem a napot mosogatással reggeli készítéssel. Mondtam is a férjemnek, erre az volt a válasz, hogy ő se kapja a reggelit ágyba apák napjára. Szép mondhatom. Aztán este amíg a vacsit készítettem rajzoltak a fiúkkal nekem. De ez mégsem olyan, mintha kényszerből kellett volna neki. Szóval szarul esett nekem is. Holott én a hét minden napján a lelkemet kikopom hármójukért, ebbe benne van a férjem is. A másik kettő persze természetes, de a férjem valamivel kedveskedhetett volna épp. Pláne azok után, hogy ő sosincs itthon, én nyírom a füvet, szerelem a biciklimet, télen fát vágok. Jól esett volna egy szál virág...
2011. máj. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
nekem is azt mondta a férjem,hogy majd a fiam felköszönt.de tényleg szarul esik."megnyugodtam",hogy nem csak én vagyok ilyen szar helyzetben.
2011. máj. 2. 10:38
 13/36 anonim ***** válasza:
59%
Épp most akartam feltenni egy hasonló kérdést. Kétéves ikreim vannak. Azt se mondta a férjem, hogy le vagyok... Ma is bunkózik velem, szóval képzelhetitek, mit érzek. :( Közben meg a harmadik-negyedik gyerekről beszél folyamatosan. Minek, ha meg sem becsüli az anyaságot? Állandóan azzal jön, hogy nekem soha nem volt stresszes a munkám (dehogyisnem!), most meg itthon az ikrekkel milyen jó dolgom van. Csak egyszer maradna itthon, egyedül a lányaival.
2011. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
75%

Én sem kaptam/nem is mondott soha semmit anyák napjára.Igaz,nem is tart valami jó anyának.

Jövőre azért reménykedem,hogy ha már ovis lesz a nagyobbik akkkor már kapok valamit.Ez egyébként nem esik olyan szarul mint pl.az hogy névnapomkor annyit sem mondott hogy kapjam be.

2011. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az utolsó szóért.
2011. máj. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
pedig a férjem tudja,hogy nekem milyen fontosak az ilyen ünnepek.és nem nagy dolgot várok ilyenkor,csak egy kis figyelmességet.
2011. máj. 2. 10:48
 17/36 anonim ***** válasza:

Úr isten!!!

Nagyon sajnálom azokat az anyukákat akiknek ilyen a férjük :(( szörnyű volt olvasni, hogy mik vannak, de reménykedni lehet.

Én megmondom őszintén nem számítottam semmire, mert még csak 4 hónapos múlt a kisfiunk, de apa elment hogy vesz virágot az anyukájának, mert mentünk látogatóba, és hozott egy cserepes kis virágot, és a kisfiunknak, meg persze nekem mondta hogy ma " Anyák napja van", és felköszöntjük anyut. Hát mondhatom nagyon meghatódtam, és mindenkinek azt kívánom hogy érje ilyen szép meglepetés, ha idén nem is, talán majd jövőre!!!!!

2011. máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Én is úgy jártam, mint a 10:32-es.

Még egy jó szót sem kaptam. :-(

Pedig délelőtt elment a férjem a gyerekkel sétálni, reménykedtem, hogy hátha... Kár volt. :-((

2011. máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom akiknek ilyen a párjuk, de azért meg valahol ők választották, nem? Nyilván amikor még csak jártak nem tudhatták milyen az anyák naphoz a hozzáállása, de akinek egy névnap se fontos, egy nőnapra se kapott virágot, az azért maga döntött úgy, hogy ezt választja.
2011. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Azért ne essünk végletekbe, csak mert bunkó módon nem köszönt fel anyák napján még egyáltalán nem biztos, hogy rossz ember. A férjem mindent megtesz értünk ami tőle telik, csak ritkán van itthon a munkája miatt. De ha szabad a családnak igyekszik mindent megtenni. Meg persze értünk dolgozik. Mi választottuk természetesen és azért ez nem egy válóok, csak mert bugyuta és nem köszönt fel anyák napján...persze nekünk bosszankodásra ad okot az tény. 10:34es voltam.
2011. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!