Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még rajtam kívül valaki,...

Van még rajtam kívül valaki, aki nem kapott még egy szál virágot sem anyák napjára?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 10:02
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
szóljatok rá a férjetekre és lépjetek, ha a kicsit ezt tanulják el, nem csak ti fogtok szenvedni, sőőt nyugodtan magyarázzátok el a kicsiknek ha a férjetek nem hajlandó. am meg ilyenhez hozzámenni.....
2011. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
27%

Olyan anyukák ne panaszkodjanak,akik a férjüktől várnák el,hogy a gyereküket megnevelje,vagy a nevükben adjanak ajándékot.Hány olyan anyuka van,aki felhívja a gyereke figyelmét az apák napjára??Vagy felhívta a figyelmét a lányának,hogy férfinap is van,illik meglepni apucit vmivel..?

Tudom,hogy újkeletű,és az emberek semmit nem tudnak az apák meg férfiak napjáról,de akiben meg se fogalmazódott a gondolat,hogy a férfiakat és apákat ugyanúgy megilleti a tisztelet,mint az anyákat és nőket,és arra nem veszi a fáradtságot,hogy picit utánanézzen a dolognak(mert ha beírja netes keresőbe,azonnal talál vmit),az a férjétől/gyerekétől se várjon semmit!

Ja,és én anyukámnak mindig veszek nagy csokor virágot anyák napjára,ahogy nagymamámnak is,de apukámat ugyanúgy meglepem apák napján,és férfinapkor is külön figyelmet szentelek férfiismerőseimnek,közelebbállókat fel is köszöntöm(hülyén hangzik,ők is csak néznek nagyot,mert ők se tudnak,hogy van ilyen,de szerintem jólesik nekik,hogy gondolok rájuk),ennek ellenére ha majd a gyerekeimtől semmit nem kapok,és a férjem se fogja rá figyelmeztetni őket,akkorse benük fogok azonnal a hibát keresni...

21/L

2012. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
66%
32-es valaszolonak. Latszik hogy nincs gyermeked. Ha elolvastad volna a kommentek egy reszet legalabb akkor lathattad volna hogy par honapos esetleg par eves gyerekekrol es apukajaikrol volt szo. Te mit gondolsz mit lehet megbeszelni egy par honapos babaval?
2012. márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Kedves 33-as.Képzeld van gyerekem,kettő is :) És végigolvastam a kommenteket is,és igen,magamtól is rájöttem,hogy kisgyermekes szülők írtak ide.De én nem nekik címeztem az üzenetemet(mert ők nyilván nem várhatják el a pici gyermeküktől a szál virágot),hanem akiknek már nagyobbacskák a csemetéik,és a férjüktől várnák el,hogy figyelmeztesse őket.Nem árt kicsit figyelmesebben olvasgatni,és gondolkodni!
2012. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
És bocsánat,elírtam,nem 21,hanem 31/L vagyok..
2012. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Na persze. Mégsem 21, hanem 31. Na hagyjuk már! :)

Szerintem egy nagy hülyeség, amit írtál!

2012. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!