Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még rajtam kívül valaki,...

Van még rajtam kívül valaki, aki nem kapott még egy szál virágot sem anyák napjára?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 10:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Én kaptam, de úgy hogy leszedtem magamnak a kertben. Jó mi? Gyöngyvirág csokrokat szedtem, anyukámnak, mamámnak és egyet a lakásba mert nagyon szeretem. A férjem mikor látta mit ügyködök, annyit mondott jól van szedtél magadnak is anyák napjára, majd azt adja oda a kisfiunk Neked. A fiam nem akarta átadni (4 éves és van egy 1 éves kislányom is), jól esett volna ha a párom kicsit elbeszélget a fiammal, mert ő már nagy ahoz, megértené a dolgokat. Na mindegy....egy kis csalódás volt.
2011. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
így van,mi választottuk,ez igaz.de kezdetben kaptam ajándékot.csak egy idő után vált ilyenné.és nem tudom miért.neki nem fontosak ezek a dolgok,így nem foglalkozik vele.de egyébként mindent megtesz értünk,rengeteget dolgozik.ha meg itthon van,játszik a kicsivel,nagyon szereti őt is.
2011. máj. 2. 11:41
 23/36 anonim ***** válasza:
Amikor még friss házasok voltunk, mindig figyelmes volt, ünnepekkor megajándékozott. A lányok születése után vált olyanná, amilyen. Azóta se nőnap, se anyák napja, csak karácsonykor lep meg valamivel. A legjobban nekem is az anyák napja fáj! :(
2011. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Értem, és köszönöm a válaszokat (én kérdeztem, hogy miért csodálkoztok ha ti választottátok).
2011. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Én szerencsére nem tartozom ide.9 hetes a kisfiam és apától kaptam egy gyönyörű virágot, azzal az üzenettel, hogy a kisfiunk megkérte, hogy vegyen anyának virágot, mert ő még kicsi és nem tud:-) Szerintem az a baj, hogy, ha pici korban nem tanítja meg az apukája, hogy anyák napján lepjük meg valamivel anyát,akkor honnan fogja tudni, ha nagyobb lesz?!Max majd az óvodában.
2011. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Csajok, nagon sajnálom,hogy ilyen a férjetek/párotok!!!

Szerencsére nekem nagyon figyelmes, mivel tudja magáról,hogy feledékeny, így már évek óta az a szkás,hogy mindne fontos ünnepet felírok neki a naptárjába, így ha belenéz még véletlenül sem tudja elfelejteni:):)

Én is vártam,hogy majd anyák napjára kapok valamit, bár a babánk még csak 6 hónapos. Reggel egy puszival és szeretlekkel köszöntött, és elment dolgozni, így nem kaptam semmit, de este összebújtunk, és elmondta,hogy nagyon büszke rám, köszöni a lányunkat, és hogy csodálatos anyukája vagyok neki!!!! Majdnem elsírtam magam. DE ma már telefonált,hogy este meglepit kapok!!!

2011. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Én sem kaptam semmit, bár felköszöntöt szóban két puszival. Mondjuk este az volt az "ajándékom", hogy korábban feküdtünk a két éves fiammal, és megkértem tévézzen velünk, ne számítógépezzen.

Ő is gyakran itt van ezen az oldalon, csak más témakörben, de megnézegeti ezt is, és majd biztos megemlíti a hozászolásomat. Bár tegnap azt mondta, hogy ma lemegyünk délután sétálni, és "választhatok valamit", de milyen az már...

egy szál virág, amit magátok hoz, és a kisfiammal átad, mindennél többet ért volna!

persze nálunk sem válóok, meg ismerem is annyira, hogy ő is lessz*arja az ilyeneket..

2011. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Tavaly en sem kaptam, meg sem emlitette. Akkor 2es fel honapos volt a fiam. Iden elmondtam neki anyak napja elott par nappal, hogy tavaly milyen rosszul esett, hogy nem emlekezett meg rolam, mint anyarol. Hitetlenkedett hogy biztos nem igy volt es hogy biztos kaptam valamit. En persze mondtam, hogy ha megemlekezett volna rolam akkor nem mondanam. Iden csak azt kertem hogy gyogyuljon meg a kisfiam es johessunk haza a korhazbol, mert ott voltunk. Talan a doki is meghallotta ezt, mert hazaengedett minket es a kisfiam is anya kedveben akart jarni, mert meggyogyult. Itthon pedig egy nagy csokor tulipan vart es egy edes kis tortenet amit apa talalt ki, hogy hogyan "hozta haza" a pici fiunk a csokor tulipant anyanak. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy a kommunikacio a kulcs. Ha nem mondtam volna el neki hogy mennyire nem esett jol a tavalyi feledekenyseg, akkor valoszinuleg iden is duzzoghattam volna egyedul, de igy egyutt orulhettunk a jo egeszsegnek es egymasnak.
2011. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy én már elmondtam,mik azok az ünnepek,amik számomra fontosak.ez is benne volt.és én nem úgy akarok kapni,hogy előtte 2 nappal a szájába rágom,hogy márpedig hozzál valamit.pénteken adtuk oda az anyjának az ajándékot.mégsem esett le neki.
2011. máj. 3. 06:51
 30/36 anonim ***** válasza:

tegnapi 14.06-os vagyok

tegnap délután elmentünk sétálni hármasban, gofriztunk-fagyiztunk, minden oké volt, úgyhogy részemről rendben.

2011. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!