Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg midnenki szuperanyuka?...

Tényleg midnenki szuperanyuka? Senki sem érzi úgy, hogy béna vagyok, szorongok, nem úgy oldom meg a dolgokat, ahogy kellene?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 11:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
De!Itt vagyok!Béna vagyok és még elegem is van a folyamatos 1 éve tartó nem alvástól!!!:(((Én ezt nem így képzeltem.
2011. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%

Szuperanyuka nincs.

Én sokszor kivagyok, és néha üvöltenék, de nem teszem, mert nem tehetem.

Nem vagyok mintapéldány, de próbálkozom, és amit lehet megteszek a gyermekemért.

2011. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

én soha nem akartam szuper lenni nekem elég ha "elég jó anya" vagyok

100%-osan úgysem tudsz teljesíteni

és igen sokszor mikor új helyzet állt elő akkor nem reagáltam le jól a dolgot de tanultam belőle és ahogy jobban megismertem a gyerekeimet úgy javult a helyzet és a harmadikat már lehet h tényleg jól nevelem :DDDD


nem tudom ismered e a mondást :

az első a gyakorló baba

a másodikon javítod ki az elsőnél elkövetett hibáidat

a harmadik lesz tökéletes

:DDDDD

2011. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok szuper anyuka. Sokszor elfogy a türelmem, és ki kell mennem a szobából egy kicsit "őrjöngeni". Aztán visszamegyek, és bocsánatot kérek a kislányomtól. És igen, előfordul, hogy béna vagyok. És van olyan a családban, aki olyankor nem hogy vigasztalna, még fel is fújja a dolgot. Na azokat a rokonokat nagy ívben elkerülöm. :) Mondanom sem kell, épp az ő gyerekük az, aki csak kézben aludt el hosszú hosszú hónapokig. Szóval lehet engem szapulni, már nem érdekel. Én így csinálom, mert nekünk így jó. Nem a nagykönyv szerint csinálok dolgokat, de mégis működik, mert a kislányom él és virul, szépen hízik és fejlődik. Akkor annyira csak nem lehetek béna. :D
2011. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem nem mindenki szuper anyuka!

Én sem vagyok az, inkább az általad említett második csoportba tartozom.

Csak tudod elég nekem tudni, hogy nem vagyok egy minta anya, nem fogom még itt is hangoztatni a szuper anyukák szuper gyerekei között...

Kivételek az ilyen kérdések, amikor kiderül, hogy rajtam kívül van más is, aki nem rózsaszín felhőben éli meg a gyereknevelést!


Ha az segít, mesélj mi bánt, én szívesen meghallgatlak!

2011. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is elég sokat gondolkodtam. Pláne ha megnézzük a tizenévesek kérdéseit. Olyan szinten gyűlöli egyik másik a szüleit, hogy az elképesztő. Egyik azzal biztatja a másikat, hogy üsse meg a szüleit stb. Ha annyira szuperek vagyunk, akkor miért lesz a kiegyensúlyozott agyon ajnározott, mindentől féltett, óvott kisgyerekből, kisiklott tizenéves?
2011. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát ez az, kifelé sokan mégis azt mutatják, hogy mindent tökéletesen csinálnak. Ha az én kisfiam sír a játszón, babazenés foglalkozáson vagy hisztizik, akkor csak döbbenten állnak, hogy nahát, ezt te nem tudod kezelni? És még sorolhatnám! Annyira nem érdekel a dolog, de azért elég idegesítő. Sok önbizalom kell az ilyen "szuperanyukákhoz":-)
2011. máj. 20. 11:21
 8/23 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkodtam. Hogy majd kamaszkorban igazolják vissza, hogy jól csináltuk-e. Nekem amúgy is gondom van az önbizalmammal és ez most, hogy gyermekem van, még nehezebb, mert olyan helyzeteket kell megélnem, ami nekem is új és néha ijesztő.
2011. máj. 20. 11:25
 9/23 anonim ***** válasza:
Igen, azt én is nagyon "imádom", amikor mondjuk elkezd sírni a kislányom, és közlik velem, hogy biztos fáj a hasa. Mondom, hogy nem, csak épp unatkozik. Sírdogál tovább, és meg akarnak győzni, hogy hülye vagyok, amiért nem látom, hogy fáj a gyerek hasa. Elindulunk vele kifelé, mozog a táj, tud nézelődni, és láss csodát, megnyugszik. De biztos a hasa fájt, csak elmúlt 5 másodperc alatt. Jajj... annyira hülye emberek vannak!
2011. máj. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"Hát ez az, kifelé sokan mégis azt mutatják, hogy mindent tökéletesen csinálnak."

na igen és mennyi energiába kerül nekik beidomítani a gyereket h "rendes baba" legyen

és mi van akkor ha sír vagy hisztizik? ez benne van a gyerekkorban nem??? különben is mi a jó egy jó gyerekben ? szerintem semmi az unalmas, kell h egy gyerek mellet az élet teli legyen minden széppel és rosszal is. Egy gyerek legyen huncut és kíváncsi akarjon újat tanulni és tegyen is érte tanulja meg kiharcolni az igazát és legyen kész kompromisszumot kötni is

egyszóval : legyen gyerek :-))

2011. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!