Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg midnenki szuperanyuka?...

Tényleg midnenki szuperanyuka? Senki sem érzi úgy, hogy béna vagyok, szorongok, nem úgy oldom meg a dolgokat, ahogy kellene?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 11:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

jajj istenem:D olyan jókat mosolygok:D

szuperanya....a mesékben:DDD

jó anya van meg rossz is, van türelmetlen annyi féle nem is ragozom....

én a türelmetlenhez sorolom magamat meg engedékeny is vagyok, soxor csak ráhagyom a dolgokat pedig még csak 1éves...az altatásaink katasztrófák:D

de könyörgöm kit érdekel majd ez a korszak is elmúlik:DDD

úgy ahogy elmúlt hogy mindent a szájába tett és ahogy félt az egyedül fürdéstől (a nagykádban)

próbálom minden percét kiélvezni hogy még pici hiszen olyan hamar felnő.....jól elkanyarodtam a témától...


szóval, igen béna vagyok de tudom h számomra ő a legfontosabb és h nekem annyi elég h boldog egészséges kiegyensúlyozott a fiam:DDD


ne aggodalmaskodj azon h épp mit "rontasz" el élvezd ki a helyzetet h van egy csodálatos babád akinek TE VAGY A TÖKÉLETES ANYUKA!!!!

ha épp fáradt és nyűgös vagy hisztizik a picim csak felveszem szorosan megölelem és odasúgom neki h akkor is imádlak:D ettől ő is és én is kicsit lehiggadunk:D

2011. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Jaj lányok, de jó ezeket olvasni! Köszönöm!:-) Az én kisfiam 17 hónapos, most aztán már önállósul, mindent szeretne, mindenhová egyedül és azonnal:-) Imádom! De néha nehéz, néha hiányzik a régi szabadság, a "felelőtlenség", hogy kettesben legyünk a párommal. És igen, néha holtfáradt vagyok és szeretnék aludni és türelmetlen vagyok, ha éjszaka arra ébredek, hogy megint felébredt. De aztán ránézek és azt kérdezem magamtól, hogy honnan csöppent ide nekünk ez a kicsi manócska és nem adnám semmiért ezt az egészet. Tegnap történt velem egy nagyon rossz dolog, mintha érezte volna, odajött és simogatta a hajamat. Sokkal okosabb, mint én, ilyenkor tudom, hogy egy kicsit ajándék nekünk ő. Én pedig szép lassan felnövök a feladathoz, remélem. Szép napot nektek és nyugodt éjszakákat! A szuperanyák pedig akkor ki is mondhatjuk, hogy nem léteznek!:-))
2011. máj. 20. 13:18
 23/23 anonim ***** válasza:

Minden kisbabának a saját anyukája a szuper anya!!:):)

De valójában nincs ilyen, erre akkor jöttem rá,mikor tündéri eszik alszik babám elkezdett sírni 3 hónaposan és nem tudtam megnyugtatni csak az apja. Na akkor azt éreztem egy csődtömeg vagyok, de belejöttem és megtanultam,hogy nem lehet mindent 100%-osan csinálni, vannak könnyebb és nehezebb napok. Igyekszek neki mindnet megadni és a legfontosabb mindennél jobban szeretni. KELL ENNÉL TÖBB????


Bár néha én is okostojás vagyok,de megtanultam befogni a szám, első baba, szeretek itt olvasgatni utána nézni dolgoknak és korábban járt a szám. Meg is kaptam,hogy "tudományosan" nevelem a gyerekem,mert megnézem mikor mit ehet, mi az a szeparációs szorongás, mik a fogzás tünetei----de ez fölösleges, mondja nekem kedves ismerős, aki a 16 hós babáját úgy altatja,hogy berakja az ágyba és a gyerek ordít fél órát és elalszik mert fáradt:(:(:( Hát mit csinálna szegény gyeek. Az ilyen "anyákhoz" képest SZUPER ANYÁk" vagyunk:):):)

2011. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!