Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi volt az az összeg,...

Mennyi volt az az összeg, amit babadolgokra költöttetek?

Figyelt kérdés

Az érdekelne,hogy kinek mennyiből jött ki a babaszoba,a ruhák,a babakocsi és a többi bébidolog.

Azért szeretném tudni,mert az egyik rokonunk szerint én rengeteg pénzt akarok elkölteni erre a célra,pedig szerintem nem.


Köszönöm szépen a válaszokat :)


2011. aug. 30. 12:44
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy senki nem akart veszekedni, csak mivel írásban a hangsúlyt (ami nagyon sokat hozzátesz élőbeszédben a mondandónkhoz) nem lehet olyan árnyaltan érzékeltetni, ebből adódott egy félreértés.

Úgyhogy szerintem térjünk is vissza az eredeti témához

2011. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Én is szeretnék majd a babónknak készségfejlesztő játékokat vásárolni,igazából én semmire sem sajnálom a pénzt,ami tetszik.Szóval én most is úgy vagyok vele,hogy először nézem meg azt,hogy tetszik-e az adott babaholmi és csak utána az árát.

Nem dicsekvés miatt írtam ki a kérdést,csak kíváncsi voltam,hogy más is ennyit költött-e,mint amennyit mi fogunk.

Nem ettől érzem magamat jó szülőnek,szinte csak olyan dolgok szerepeltek a listán,amik tetszettek.Arról pedig nem tehetek,hogy szinte a legdrágábbak tetszettek meg mindenből.

2011. aug. 31. 15:58
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a baráti körödben, családban, stb. ez átlagos, de sajnos az átlagos életszínvonal az nem ott van ahogy ti éltek. Ezért a "gyakori" látogatói is jóval kevesebb összegből gazdálkodnak, mint ti. Nem tudom, biztos új vagy itt, de sokszor van olyan kérdés, hogy pl pelenkát hol lehet 42 Ft helyett 40-ért megvenni és hasonlók. Sokan épphogy kijönnek a pénzükből.

Én elhiszem, hogy nem dicsekvésből írtál, csak gondoltam helyrerakom a dolgokat.

Úgyhogy az eredeti kérdésedre a válasz: nem, sokan sokkal kevesebbet költünk erre a célra. (valahol jogos a rokon felvetése, de megint csak azt tudom mondani, hogy a ti dolgotok)

2011. szept. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!