Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül lennék, ha 1 éves kor...

Egyedül lennék, ha 1 éves kor után tejet adnék babámnak?

Figyelt kérdés

Van még olyan aki 2 éves kora előtt tejed adott nem tejitalt?

Jövő hónapban lesz 1 éves fiam, és még szoptatom, és szeretném is szoptatni, de nem hinném, hogy 2 éves koráig szoptatni fogom...(nem olyan mennyiségű a tejem, meg tervezzük a kistesót, nem tudom, hogy tudnám szoptatni terhesen)

De nem szeretnék tejitalt adni...nem kapott soha tápszert, és nekem szimpatikusabb a tej.

Ezzel nagyon az árral szemben úsznék?


2011. szept. 4. 21:01
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

Hasznosak voltak.Még annyira nem aktuális, csak előre gondolkozom, mert nem kis vitám lesz a védőnővel, dokival, ha 2 éves kora előtt tejet kap majd.

Már adok neki sajtot, joghurtot, nagyn szereti ezeket, pedig elvileg ezekkel is várnom kellett volna 1 éves koráig...a doki meg a védőnő szerint:S


kedves ikres anyuka, köszi hogy írtál még.Nem tudom mennyi esélyem van, hogy ikreim legyenek legközelebb, mert a családban egy sincs, majd meglátjuk:)

2011. szept. 5. 16:57
 22/23 anonim ***** válasza:

Az ikres anyuka vagyok, nálunk sem tud senki ikreket a családban, a férjemében sem a mieinken kívül. :-)

Én is nagyon szerettem volna ikreket világ életemben. Megadta a JóIsten. :-)

2011. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint nekem is van esélyem, de jó:D
2011. szept. 6. 09:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!