Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van más is, akinek nagyon...

Van más is, akinek nagyon válogatós a párja? Problémát okoz ez a gyerek étkeztetésénél?

Figyelt kérdés
9 hónapos a kislányom és már sok mindent eszik. A férjem viszont alig eszik meg vmit. Se burgonya, se gyümölcs, vagy zöld félék. Csirkehúst, levest egyáltalán nem, főzelékből mindössze 2 félét. Eddig nem csináltam ebből problémát, a főzést is simán megoldottam, de mi van akkor, ha később jön a "nem kérem, mert apa sem eszik olyat" korszak. Van egyáltalán ilyen? Hogyan lehet ezt megoldani?
2011. szept. 10. 13:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Es kb itt jon el a kovetkezo tema, h mi mindenkit kiszolgalunk, de az senkit nem erdekel, h mi mit ennenk. Ilyenkor tudok robbanni meg a bevasarlaskor, mikor telerakja csipszel, bolti szendviccsel (az otthoni sem jo) meg kolaval a kocsit es kozben meg engem surget, ha meg merek allni a zoldseges, gyumolcsos reszleg elott. AAAAAAAAA
2011. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok,nekünk még nincs gyermekünk,de én már előre parázok.A párom csirkét nem eszik,akkor szalámit megeszi,kolbászt nem,főzeléket nem,levesnek kiszedi a sűrűjét,alá tesz csomó tésztát és ennyi,levét otthagyja.Krumplipürét nem eszi,nem eszik még csomó más dolgot,ami fontos lenne,ja és lehet bármi szürcsöli.Akkor reggelire kakót iszik,mint a gyerekek,tojásos dolgot,nem eszik,és még sorolhatnám.Nagyon félek,de az ő családja nagyon válogatos,az öccse csak hideg éelemen van,májkrémes kenyér,meg néha bagett,meg bundáskenyér,ennyi amit megeszik,anyukájuk nem eszi meg a tejtermékeket.Hát mondom ilyen nincs,én mindent megeszek,de könyörgöm luxus lenne mindig kétféle fő ételt készíteni,vagy pedig együk azt a 10 kaját amit megeszik???Igaz az egész családja mindent szürcsöl.Én nem is tudom mit csinálnék,ha a gyermekem ilyen válogatos lenne,tehát fejet hajtok előttetek lányok,hogy bírjátok.Reméljük a gyerekek nem lesznek olyanok mint az apjuk.
2011. szept. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
ja és ha marad étel,másnap nem eszi meg.
2011. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

15.34, ezt mintha én írtam volna. :D

És igen, a másnapi kajából kizárólag a bolognait hajlandó megenni. Semmi mást.

2011. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
én a gyereknek főzök elsősorban. Ha majd nagyobbak lesznek, akkor ehetik, amit én is szeretek, de mivel én vesződök a kajával, nem fogok olyat főzni, amiből én nem eszek. Anyós szokott küldeni a férjemnek kaját, azt csak ő eszi.
2011. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát csajok!Minden tisztelet a tietek.Én nem is tudom mit csinálnék ilyen helyzetben..eddig nem is gondolkodtam rajta.

Egyébként azért írok, mert sok válaszban megakadt a szemem azon, hogy nem eszik meg a másnapi kaját a férjek.De könyörgöm, pl én a gulyás levest, bablevest, rántott húst ...stb, kifejezetten másnap szeretem.Addigra érnek össze az ízei..na mindegy bocsi az offért, de ezt muszáj volt leírnom.. :)

Kitartást nektek.Szerintem az a legfontosabb, hogy a gyereknek kiegyensúlyozott étrendje legyen, és ezt jó ha a pasik is felfogják!!

2011. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is azt mondta hogyha megszokja hogy apa mást eszik akkor késöbb is így lesz.Csakhogy ez nem jött be mert most 4 éves és kiváncsi apa miért nem azt eszik amit mi.

A választ mindig rásozom.Hálistennek kezd rájönni hogy mindenből ennie kell egy kicsit hogy a lányzó ne legyen olyan mint ő.Ugyanis a kislányunk 4 teljes napig csak azt ette amit apa és párom kijelentette hogy ezt rosz nézni ezért inkább megeszi ő is csak a gyerek egyen rendesen.

2011. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez hihetetlen. Minden pasi ilyen finnyás, válogatós. Mert az én párom is az. Már kezdjük a hozzátáplálást a kisfiunknál és a párom az összepépesített bébikajára olyan fintorral tud nézni, hogy ha gyerek lennék nekem is elmenne tőle a kedvem. Pedig mindent én főzök meg neki, és tudom hogy mi van benne, meg mi anyukák ugye a legjobbat adjuk a kicsikénknek. Viszont a kétfelé főzést én sem csinálom. Azt eszünk amit a kicsi is. Anyós nem eszik semmilyen tejterméket, soha nem is ittak pl reggelire tejet, vagy nem ettek sajtot, mert anyós nem szeret semmi tejterméket. Legalább ezeket már tudom "etetni" a párommal. Olyan mint a gyerekek, hozzá kell táplálni. Csúnyán hangzik, de így van. Szerencsére azért lassacskán rá tudom őt szoktatni a főztömre, meg is eszi, példát mutatva a gyereknek, és én nagyon hálás vagyok, amiért hajlandó közreműködni mindhármunk érdekében.
2011. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasim is ilyen idegölő!!!

Semmi nem jó neki, amit főzök. Amikor meg nem főzök, akkor az a baja, hogy miért nincs kaja. Erre én mindig azt válaszolom, hogy azért, mert azt főztem, amit kértél: semmit.

A babánk még csak 3 hós, és sokszor kedvem sincs állandóan az apuka ízléseinek megfelelő kaját készíteni, mert fáradt vagyok az éjjeli kelésektől, és nem akarok egész nap a konyhában állni.

Nekem NAGYON ELEGEM VAN ebből!

Remélem a kicsi fiúnk nem fogja eltanulni tőle!

2011. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Szió, ezt én írtam ki, azóta sem lett jobb,de legalább a fujjolást abbahagyta :D

2011. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!