Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, aki nem porszívózza a...

Van, aki nem porszívózza a babája orrát, amikor az náthás? A gyerekorvosunk nagyon ellene van, de másképp hogy szedjem ki a pici orrából "a cuccot"?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 15:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
27%
en orrspray-t hasznalok es utana leszivom a szammal.semmi gusztustalant nem latok benne es biztos modszer!
2011. okt. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

A gyerekorvosunk nagyon ellene van- írja a Kérdező.


Az orvos tanul 8+4+6+5=23 évet, de általában+5 év még jön rá. Lehet, hogy jobban érdekelne, akihez bizalommal gyógyítani viszem a gyereket, mint azoknak a tanácsa, akik itt ülnek és örjöngve pontozzák a véleményeket.

2011. okt. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
OFF az Utolsónak: az általános iskolát, meg az érettségit azért ne számoljuk már bele az orvosi tanulmányokba! :D
2011. okt. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
73%

A gyerekorvosunk nagyon ellene van- írja a Kérdező.


Szerintem a mi gyerekorvosunk is végigjárta ezeket az iskolákat, ráadásul gyermektüdőgyógyászként dolgozik, mégis nagyon hisz az orrszívásban. És itt jön be az egyik válaszadó nagy igazsága: hogy a fenébe lehet így eligazodni abban, hogy mi a jó és mi nem?!

2011. okt. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó vagyok és ezt akartam idemásolni:

Az orvos tanul 8+4+6+5=23 évet, de általában+5 év még jön rá.

2011. okt. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!