Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen volt az első pár hét...

Milyen volt az első pár hét az újszülött babátokkal mikor hazamentetek vele a kórházból?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 15:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Tele aggódással és pánikkal! Boldog akartam lenni,de nem sikerült. Fájt mindenem,kijött a migénem, begyulladt a mellem. Pedig volt segítségem is,de mégsem értem utol magam. Ketten éltünk előtte együtt a házban,és mikor a kórházból hazajöttünk,a férjem előző házasságából való 2 gyerkőc akkor jött 1 hónapra nyaralni! Azt hittük milyen jó lesz,erre még mi is összevesztünk. Amikor alhattam volna ötünkre mostam és pakoltam, a férjem főzött,anyukám vasalt, én hajtogattam. Szóval kaotikus volt minden. A 2. hónaptól érzem, édesanya vagyok,és élvezem is ezt! :)))
2011. okt. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit hozzátennék, hogy nem volt segítségem, "csak" a párom, aki akkoriban 6-14 óráig dolgozott, és minden délután itthon volt. De ez HATALMAS segítség volt. Bár ő nem szereti, ha azt mondom, hogy sokat segített, mert ő ezt természetesnek veszi/vette, hogy ketten vagyunk a babánknak. Nem ő segít nekem, hanem közösen neveljük a kislányunkat. 6 hónapos koráig így dolgozott, tehát délután néha-néha elmehettem vásárolgatni, fodrászhoz...stb. De szigorúan szoptatásra otthon voltam. Se anya, se anyós, se barátnő segítség nem volt, csak mi ketten, vagyis 3an, mégis minden rendben volt, és csodálatos volt. Azóta is az...:) Persze az nem túl jó, hogy a párom külföldön dolgozik, és reggel 6-tól általában este 6-8-ig nincs itthon,de a pénz kell,a lehetőségeket meg ki kell használni.


Az "euforikus" anyuka voltam:)

2011. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!