Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós lánykám kimászik a...

14 hós lánykám kimászik a bekötőtt etetőszékből a tàlcára. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb fél perc alatt megoldja visszaültetem, megint kezdi. Ha kiveszem hogy vége a kajànak mászik az ölembe meg nyúl az ételért. Egyértelműen éhes.
2011. dec. 6. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem se vegyél másik széket, megoldást sajnos nem tudok mondani, de nekünk 5 pontos öv van, levehető a vállát fogó, ha rajta van, teljesen kiakad, pedig nem szoros. Nem hinném, hogy eltűrné. Ő is zabagép, de ha 5 pontosra kötöm, nem hajlandó enni.
2011. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

14:24-es vagyok. Így már értem, hogy hogyan mászik ki :). Valójában az ötpontos övnél jobb ötletem nincs.

És nyilván rossz, ha éhes de nem adsz neki enni, de még mindig jobb, mintha egy óvatlan pillanatban kimászik és leesik. Úgyhogy lehet, hogy meg kéne próbálnod egy párszor, hogy ha kimászott, nem kap enni többet, csak mondjuk 1 óra múlva (ha nem bírod a következő étkezésig).

2011. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám, hogy egy sállal kösd a szék háttámlájához. A hóna alatt vezesd át a sálat, a támlához a tálca fölött kösd (ha elég hosszú, a tálca alatt még pluszban átkötheted). Nem kell nagyon szorosra, és ha kellően puha a sál, őt sem fogja szerintem zavarni, de szerintem így nem fog tudni belőle kibújni. Anyósom hasonlóképpen kötötte be az 1 év körüli kisfiamat egy biztonsági öv nélküli etetőszékbe, és teljesen jól bevált. Amúgy az én kisfiam is sajtkukac, de szerencsére nem tud kimászni a 3 pontos övvel rendelkező etetőszékből. Viszont ha szól, hogy "ki", én mindig kiveszem, akkor is, ha csak pár falatot evett. Ha még éhes, úgyis pár perc múlva visszakéredzkedik. És sosem hagyom magára az etetőszékben, inkább kiveszem, ha dolgom van. Igaz, nálunk nincs tesó.
2011. dec. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!