Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti ezt elhiszitek? 5...

Anyukák ti ezt elhiszitek? 5 hónapos baba bilibe kakil?

Figyelt kérdés

A minap olvastam itt egy kérdést azt hiszem a Lidl pelenka nedvszívóképességével kapcsolatban.

Az egyik válaszoló azt írta a pelenkáról:"pisit jól bírja a kakira nem tudok mit írni mert 5 hónapos kora óta az bilibe megy".

Ha magára ismer az illető ne haragudjon érte csak érdekelnének ki mit gondol!


2011. dec. 13. 13:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok anyuka, de ez csak véletlen lehet.
2011. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Ja, és nem rendszeres. Egyszer előfordulhat. Első voltam.
2011. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha látják, hogy kakilni fog, ráültetek. Sokan csinálják így. Elvileg pisivel is meg lehet tenni, ez nem jelent szobatisztaságot, még csak részlegeset sem, mert a gyerek részéről nem tudatos.
2011. dec. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem igazán hiszem el... Nem is látom a gyereken, hogy mikor kakil. 6 hós
2011. dec. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy már sikerült oda, de te el tudsz képzelni egy 5 hós babát, amint ül a bilin, és erőlködik?
2011. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
És igaz lehet?Csak mert a válasz írója 30%-ban ad jó válaszokat!Tényleg nem szeretnék kötekedő lenni de nekem is ennyi idős a kislányom és így olyan hihetetlen.
2011. dec. 13. 13:35
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok az én környezetemben is van ilyen, egyébként én láttam a lányomon, hogy kakilni kell neki, mondjuk kicsit szorulásos volt, rendesen rákészült:) Az anyuka aki így csinálta esküdött rá,de nem lett előbb szobatiszta a baba. Én nem csinálnám, de mindenkinek szíve joga.
2011. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Látom akkor nem csak én nem nagyon hiszem el.
2011. dec. 13. 13:37
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Van ismerős anyuka,akinek a kicsi 4 hós korától bilizik.Náluk ugy működik,hogy ráteszi a bilire,fogja persze,mert még ülni nem tud rendesen,és árja hogy oda...Ha az kell,akkor egy órát.a gyerek kb 3 hónap alatt megtanulta,hogy ha oda van ültetve,akkor kell...


szerintem hülyeség,kicsi még ehhez

2011. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Megint harmadik vagyok. Tévében is volt pár éve ilyen. Egyes családok egyáltalán nem használtak pelust. Keressetek rá ha van kedvetek, tutira van vmi neve a mozgalomnak.
2011. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!