Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliaban nem engedik, nem...

Angliaban nem engedik, nem javasoljak egyaltalan kitisztitani, leszivni a baba orrat, mert annal tobb termelodik, azzal ervelnek. Magyaro. Mert axenkezoje?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 11:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Ja, és lehet, hogy adnak itt egy csomó tök jó oltást, csak az egyik legfontosabbat nem, a BCG-t, ami otthon ugye az első, amit megkap a baba, pedig a hirek itt van állandóan tele azzal, hogy egyre több a TBC-s állat, ember ...
2011. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0-6hetes korban van BCG oltas.Ki mondta hogy itt nincs?
2011. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Most akkor van, vagy nincs?
2011. dec. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Mi nem kaptunk, az biztos.
2011. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Tolem kerdeztek aznap mikor jottunk haza a korhazbol hogy beadjak-e neki a BCG-t igennel feleltem ezutan meg is kapta.
2011. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

14. valaszolo vagyok, nem ertem miert lettem leponozva, de aki tette az megmondhatna... Nekem ezek voltak a tapasztalataim.

A BCG-rol meg annyit hogy amikor megszultem, kertem hogy adjak be, erre a doki elment, es azzal jott vissza hogy nem adjak be mert Mo nem tartozik a rizikos orszagok koze. Otthon adattam be neki 5 honaposan.

2011. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

En Svajcban elek, mindket gyermekem kapott-kap D-vitamint, a kisfiam meg az alkohol alaput kapta 2 eve, de akkor is volt az olaj alapu, a kislanyom (5 honapos) azt kapja. Egy eves korig javasoljak, de mivel a kisfiam oktober vegen szuletett, igy a gyermekorvos azt javasolta hogy a tel kozeledtevel nyugodtan odaadhatom neki ami maradt.

Az orrszivorol nem tudok nyilatkozni, anyosomtol (aki fogorvos) kaptam egy orrszivot, hasznaltam is mindig ha kellett. Nekem az aposom jajveszekelt mindig hogy miert kinozom a gyereket. En is kiprobaltam, abszolut nem sziv olyan erosen mint sokan gondolnak. Az orvost meg nem is kerdeztem meg. Ez az ingerli-a-szutyitermelo-manokat-az-orrszivas nekem valahogy fura. Termelodik mert beteg az ember gyereke, ha meggyogyult akkor meg nem termelodik, nem? Kulonben mi felnottek is szunet nelkul fujnank az allandoan termelodo trutyit, amit meg az elso megfazasunknak par honaposan-evesen kezdunk el fujni-ingerelni, nem?

2011. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Kisfiam náthás lett, amikor épp külföldön nyaraltunk 2 hónapja! Nyaralás második napján náthásodott be! Nem tudtam neki szívtani, nem volt nálunk szívató! Amire haza jöttünk, annyira letapadt neki, hogy nem bírtam kiszívni, kínlódtunk nagyon! Időközben ráment a fülére, torkára! Azóta már megjártuk magánba kezeléseket, azt hittük, jobb,de újra szürcsi van! Nem akar kikeveredni belőle! Ha akkor tudom neki szivatni, amikor nyaraltunk, akkor nem jutunk idáig!
2011. dec. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

14. Válaszoló, én felpontoztalak :-)

Már csak azért is, mert ugyanezeket tapasztalom én is. BCG-t nem kaptunk, és ezek itt nagyon hülyék :-))

2011. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Miert kell lepontozni azert mert nekem nem mondtak hogy ne szivjam,beadtak neki a BCG oltast es mert nekem tetszik a rendszer?Semmi olyat nem irtam!

DE hat ennyi oromod legyen.

2011. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!