Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliaban nem engedik, nem...

Angliaban nem engedik, nem javasoljak egyaltalan kitisztitani, leszivni a baba orrat, mert annal tobb termelodik, azzal ervelnek. Magyaro. Mert axenkezoje?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 11:16
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
14. valaszolo vagyok, nem tudom ki pontoz le mindenkit. Miert baj az ha mas tapasztalatai vannak az embernek? Biztos hogy otthon is orvosa, korhaza, varosa valogatja hogy mi hogy mukodik. Itt meg aztan meginkabb...
2011. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
100%
én itt élek barbárföldön ( skócia) az emberek nem ismerik a papirzsebkendőt, a boltosoknak lóg a fika az orrukból..mert egészségesebb felszovogatni mint kifujni....mondja ezt egy olyan ország, ahol a kisgyerekekre kutyahámot raknak, hogy ne szaladjon ki az úttestre....
2011. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!