Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliaban nem engedik, nem...

Angliaban nem engedik, nem javasoljak egyaltalan kitisztitani, leszivni a baba orrat, mert annal tobb termelodik, azzal ervelnek. Magyaro. Mert axenkezoje?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 11:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
17%

Erdekes en is itt elek es a gyogyszertarba vettem orrszivot sot nekem mondta a gp es a Health visitor is hogy szivjam nyugodtan.

Magyar oldalon olvastam ugyanezt az ervelest miszerint ne szivd sokszor mert annal tobb termelodik ugyanis a szivassal ingerled az orr nyalkahartyajat.Ez igy is van.


Itt viszont tobb az oltas ,nemelyikert otthon fizetned kellene.

Szerintem ez a rendszer sokkal jobb es fejlettebb mint az otthoni.Lehet nehany dolog hajmereszto de M.o.-n is.

2011. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
14%
Ja azt elfelejtettem hogy kezi orrszivorol beszelek nem a porszivosrol.Az meg szamomra is barbar pedig magyar vagyok.Elvileg.:)
2011. dec. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
69%
Ezekben a pénzközpontú nyugati országokban eleve a gyermekkultúra is sokkal silányabb,mint itt nálunk,(ill. a környező cseh,szlovák )országokban.Biztos hogy jobban élnek,mint mi,de meg is fizetik az árát.
2011. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
64%

Mi is angliaban vagyunk, hulyenek neztek hogy ez szivni akarom a gyerek orrat... Aztan vettem az amazon-on orrszivot, es kesz. Amikor meg volt fazva es ejjel nam kapott levegot mert el volt neki dugulva, akkor hagytam volna ugy? Hulyek ezek... Erdekes, ha eszivom mindig sokkal jobb.

Van egy-ket erdekes dolog itt.. Pl ahogy mas is irta, a D vitamin.. Engem szabalyosan kerdore vontak hogy honnan van, miert adom, mennyit adok (en hulye elmondtam a health visitornak...) Na meg a babatea, azert is csak neznek, hogy en komenyt itatok a gyerekkel. Ja, a legjobb hogy ne vagd a gyerek kormet, egy eves koraig RAGD neki... Ja, es ne felejtsuk el hogy heti 1-2 furdes eleg! Jaaaa... Bar az angoloknal a felnottek sem furdenek tobbszor :P

2011. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
45%
Olvasva az utolso valaszt is lehet hogy en egy masik Angliaban elek? :D
2011. dec. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Ok, én magamból indulok ki, ha a babáról van szó, és nekem pl. nagyon rossz, ha nem fújhatom ki az orrom. Tehát neki se lehet valami jó, bedugult orral, hiszem enni se tud, aludni se. A következménye pedig nem az, hogy kevesebb váladék termelődik, hanem az, hogy orrmelléküreg-gyulladást kapok. Kétgyerekes anyaként azt mondom, le kell szívni.
2011. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Kedves 11! Milyen oltások vannak ott, ami itt nincs, vagy fizetős itthon?
2011. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
51%

A 4 hos oltas nal otthon ezek vannak:DTPa+IPV+Hib

Önkéntes: PCV

itt:DTPa+IPV+Hib,PCV,Meningoccus alias MenC

12Hos otthon semmi

itt:Hib+MenC,PCv,MMR(utobbi otthon 15hos korban kerul beadasra).


Otthon a MenC fizetos ha jol tudom.

2011. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Igen, jól tudod. És köszi.
2011. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Mi is Angliában élünk, és ennyi hülyét, mint ami itt van, otthon keresve sem találnék.

Lásd: kb. 0, azaz NULLA fokban mezitláb, zokni és cipő nélkül, sapka nélkül ülnek a babakocsiban a simán 1 év alatti babák.

Tényleg nem kapnak a babák D-vitamint, ami végül is nem nagy baj, úgysem támogatják az anyatejes táplálást, hiszen ott a rengeteg féle tápszer, amit bármelyik Tescoban megvehetsz ...

2011. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!