Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek van időtök főzni a...

Nektek van időtök főzni a baba mellett? Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Az én 4 hónapos babám max 15 percet van el egyedül, így gyakorlatilag nincs időm főzni (csak este). Ha pedig alszik, minden koccanásra összerezdül, szóval akkor sem merek nekiállni. Hogy fogok így főzni neki pár hónap múlva? Vagy idővel jobban elfoglalja majd magát egyedül? Ti hogy csináljátok?
2012. jan. 30. 08:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

30ért ez elèg drága. De majd ezt kérem szülinapomra :)

3 gyerekkel biztos nehezebb, de nekem egyelőre ez az egy sem piskóta. És nincs szívem sírni hagyni, amíg teszem a dolgomat. Sajnos nem egy csendes nyugodt baba. Az etetőszékes megoldást kipróbálom mert szeret függőlegesen lenni.

2012. jan. 30. 09:39
 12/15 anonim ***** válasza:

tud már ülni? Persze van dönthető etetőszék. De ha már tud akkor vannak ,,ugráló bébikompok" amik közlekedésre nem alkalmasak, de elszórakoztatja. belerakod és ugrál és rengeteg játék van körülötte és leköti.


Ha szerencséd van pl használtan is hozzájuthatsz jó áron:

[link]


(újjonnan az ételkészítő árában van kb)


Én egy rózsaszínt szeretnék venni de nem forgalmazzák. A lányom még nem ül, de lassan majd fog. De már írtam e-mailt az álltalam kiszemelt gyártójának:D


Egyébként a rezgő pihenőszékben is elvan a kislányom. De ott sokszor bealszik a rezgéstől. Azt nem szeretem, mert olyankor este alig alszik. Így csak keveset van benne. (Minden nap alvásrendünk van és a pihiszék felborítja ezt). Viszont a 3 dimenziós hinta amit nemrég kapott abban ébren van és élvezi. De valamiért nálunk úgy alakult ki hogy reggel (10körül) amikor főznék akkor a pihiszék...a többi játék pedig szépen sorban egymás után. Ha a ringatást szereti akkor hasonlót is beszerezhetsz. Bár a hinta az tényleg nem 1-2 fillér.


Az ugráló annyival jó, hogy erősíti és fejleszti. Utána sokkal aktívabban játszik és ez mozgás szempontjából jó nekik. Függőlegesen is tartja ahogyan írta, hogy szereti. Rengeteg zenélő és játék is van rajta...


Ez a választottam:D:

http://www.youtube.com/watch?v=GrAPogP-n1w&feature=related


Vannak más féle felépítésűek is, de előtte nézd meg youtubeon, hogy használat közben eléggé rugózik-e mert van amiben nehezebben mozognak.


Ezt pedig odaviheted a konyhába melléd;)

2012. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ó még annyit, hogy ha még nem vettél járókát akkor lassan úgyis szükséged lesz rá. Olyat vegyél amiben rendesen kilát (vannak ezek az úti járókák amik szinte teljesen színesek és van aki bentre is azt használja). Ha megvan akkor tedd bele a játszószőnyeget! Így nem fog megfázni és biztonságban is van ráadásúl téged is lát...nah de indul is a játék nálunk. Meg az asszonymunka.

Sok sikert!;)

2012. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én egszerűen egy lyukacsos párolófeltétet vettem (pl tésztafőző fazék tartozéka, de külnön is kapható, szilikonból is, amit a lábos fülére erősíthetsz), azt csak rá kell tenni a lábosra, amiben forr a víz, lefedni és egy-kettő megvan a babakaja, aztán turmix. De a főzésre így sem kellett figyelni, kavarni és kb 10 perc alatt megvolt.
2012. jan. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
10:12 köszönöm! Kaptam kölcsön járókát, azt most kibéleltem a pici paplanjával (ez az egyik holmi a sok közül amit feleslegesen vettünk meg). A habszivacs sajnos nem fér bele, mert nagy darabokbòl áll. Kíváncsi vagyok, mit szól majd hozzá!
2012. jan. 30. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!