Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van itt ilyen sok...

Miért van itt ilyen sok rosszindulatú anyuka?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy egyre több rosszindulatú, "megkeseredett" anyuka írogat ezen az oldalon.

Voltak ilyesmi kérdések, hogy miért hazudnak a fórumokon az anyukák a gyerekeikről, miért dicsekednek, biztosan nem jók a gyerekeik csak ezt hazudják. Most komolyan, milyen alapon kiáltanak ki bárkit is hazugnak, így interneten, ismeretlenül?

Leírtam a véleményemet, hogy szerintem nem feltétlenül hazudnak, hanem lehetséges, hogy valóban jó gyerekekkel áldotta meg őket a sors, de az is lehetséges, hogy nagyobb türelemmel rendelkeznek, mint az "átlagos" emberek, anyukák. Leírtam a saját példámat. Én egy türelmes ember vagyok, nagy a tűrésküszöböm, és bár valóban könnyebb dolgom van a babámmal, mint másoknak akikről itt olvasok, de egyből leszólnak engem is. Mikor én úgy döntöttem, hogy egyedül is felnevelem a gyermekem (az apuka rájött mikor 6 hónapos terhes voltam,hogy nem óhajt részt venni ebben)felkészültem rá, hogy hónapokig nincs alvás, hogy kemény lesz, tudtam mire vállalkozom, ezért nem is panaszkodom. Aztán kellemeset csalódtam, mert "jó" babám van.

Félre értés ne essék nem az a bajom, hogy valaki itt kiír egy kérdést, vagy kiadja magából a bánatát, de miért kell leszólni, lepontozni, lehazugozni azt, aki könnyebben viseli a dolgokat? Nem mondom, hogy soha nem lesz nehéz nekem, persze, hogyne lenne az, de miért baj, ha valaki nem "szenved látványosan"?

Kiírtam már egyszer egy hasonló kérdést, akkor is leszóltak természetesen, de kíváncsi vagyok most változott-e valami.

Ha valakit megsértettem elnézését kérem, nem áll szándékomban és akinek nem inge ne vegye magára. Nem veszekedést akarok, csak tényleg érdekel, hogy ki mit érez ezzel kapcsolatban.

Köszi előre is a válaszokat! :)


2012. márc. 27. 21:40
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, törölték az én Klotildosomat. Végül is nem csoda, olyan bunkó és gonosz stílusban válaszoltak az anyukák, hogy engem is bántott, nemhogy a Kérdezőt ...

(És ott reagált a Kérdező teljesen normálisan ... Sajnáltam, komolyan.)

2012. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Na hát köszi csajok a válaszokat, látom nem csak én gondolkodom így. Nem szoktam én sem nagyon kiakadni ezeken, próbálok átsiklani rajtuk, csak néha azért felbosszant egy két ember stílusa, válasza. De igaza volt valakinek, valóban mindenhol ez megy nem csak az internetes fórumokon. :/
2012. márc. 28. 11:50
 33/35 anonim ***** válasza:

En is így gondolom. Ha leírnám az igazságot a lányomrol, biztosan az mondanák, hogy hazudok!

14 hos a lányom: jár, beszél - értsd ugy hogy akár 2 szavas mondatot is mond, mindennek tudja a nevét, ha uj szot mond, kimondja elsore stb.

Ezt le sem írom a kérdésekre, hogy mit tud a gyereked, mert rogtonn lehurrognak és lepontoznak.

2012. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Úgy látom megjöttek a lepontozók...
2012. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Oh anyukák!

Ahány gyerek annyiféle és ahány anyuka annyiféle.

Engem már sokszor lepontoztak, mint az látszik is és mellé kaptam sokszor hideget és meleget is, pedig csak a saját tapasztalataimat írtam le, vagy a másnál már bevált dolgokat.

De van akinek ez nem tetszik, vagy nem elég hiteles, nem bízik, nem tudom.

Biztos egyszerűbb lepontozni, és kiemelni szavakat, mint azt mondani, hogy lehet benne valami.

De legutóbb azért pontoztak le (megírta, hogy ő pontoz le), amit az anyuka egyébként a válasza végén maga is javasolt.


Lassan én is oda jutok, hogy nem fogok írni válaszokat.

Pedig van itt sok olyan anyuka is a tényleg szeretne segíteni és nekik köszönet!

2012. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!